RU
Головна
Україна
17:57, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

У "Нафтогазі" випробували нову свердловину українського родовища. Її запустять у роботу. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення прес-служби "Нафтогазу" у Twitter . "Безкінечно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як нова свердловина дає дебіт. За підсумками випробування нової свердловини #336 Яблунівського родовища ми отримали дебіт 365 тисяч кубометрів на добу", - озвучили в "Нафтогазі". Яблунівське газоконденсатне родовище відкрили 1977 року в межах Лохвицького району Полтавської області. Фонд працюючих свердловин налічує 69 одиниць. За період експлуатації родовища з 1983 року з нього вилучено понад 60 млрд м газу, залишкові запаси становлять 30% від початкових, тому є думка, що родовище виснажене. Поклад також має значні запаси нафти. За попередніми оцінками, перспективні ресурси нафти в межах родовища досягають 290 тисяч тонн. Раніше Інформатор повідомляв, що Україна надала Молдові газ у борг. Раніше у РНБО повідомили, що Україна надасть Молдові газ на її прохання, Молдова поставлений ресурс поверне . Також ми писали, як в Україні зміняться тарифи на газ у листопаді Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Україні почали видобувати газ із нової свердловини

Читать на русском
В Україні почали видобувати газ із нової свердловини

Свердловина пройшла випробування

У "Нафтогазі" випробували нову свердловину українського родовища. Її запустять у роботу. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення прес-служби "Нафтогазу" у  Twitter

"Безкінечно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як нова свердловина дає дебіт. За підсумками випробування нової свердловини #336 Яблунівського родовища ми отримали дебіт 365 тисяч кубометрів на добу", - озвучили в "Нафтогазі".

Яблунівське газоконденсатне родовище відкрили 1977 року в межах Лохвицького району Полтавської області. Фонд працюючих свердловин налічує 69 одиниць.

За період експлуатації родовища з 1983 року з нього вилучено понад 60 млрд м³ газу, залишкові запаси становлять 30% від початкових, тому є думка, що родовище виснажене. 

Поклад також має значні запаси нафти. За попередніми оцінками, перспективні ресурси нафти в межах родовища досягають 290 тисяч тонн.

Раніше Інформатор повідомляв, що Україна надала Молдові газ у борг. Раніше у РНБО повідомили, що Україна надасть Молдові газ на її прохання, Молдова поставлений ресурс поверне .

Також ми писали, як в Україні зміняться тарифи на газ у листопаді 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.