«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
Відповідно до змін, стратегія тестування на ВІЛ-інфекцію має забезпечувати правильність діагностування з мінімізацією можливих помилок
В Україні по-іншому тестуватимуть на ВІЛ. На етапі скринінгу використовуються швидкі тести з чутливістю 99% або інструментальні методи з чутливістю 100%.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Центр громадського здоров'я України.
Оновлення стосується забезпечення точності діагностування ВІЛ-інфекції та підходів до тестування для всіх груп населення відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я.
Скринінговий етап
На скринінговому етапі використовуються швидкі тести із чутливістю 99% або інструментальні методи із чутливістю 100%. Якщо результат позитивний, його підтверджують дослідженнями швидкими тестами іншого виробника. За їх відсутності у людини здійснюють забір венозної крові та відправляють на підтвердження до лабораторії чи іншої лікарні.
Верифікаційний етап
Ідентифікаційний етап
1) якщо минуло більше місяця між моментом отримання довідки та взяттям на облік, людину обстежують двома тестами для виявлення антитіл до ВІЛ;
2) якщо минуло менше місяця між моментом отримання довідки та взяттям на облік, людину обстежують для визначення рівня вірусного навантаження ВІЛ-1.
Після отримання результату дослідження людину додатково обстежують трьома тестами для виявлення антитіл до ВІЛ.
Обстеження дітей на ВІЛ-інфекцію
Якщо дитина народилася не у пологовому будинку або відділенні лікарні, тестування на ВІЛ призначається при взятті дитини під медичний нагляд. Зразок крові відправляють до лабораторії на дослідження.
Нагадаємо, в Україні через пандемію COVID-19 знизився рівень виявлення ВІЛ. Крім того, в яких областях України найбільше ВІЛ-інфікованих.
Також Інформатор писав, що десь в Україні можна безкоштовно здати аналізи на ВІЛ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.