У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Після розробки вакцину потрібно буде ще випробовувати
Українські вчені планують розробити вітчизняну COVID-вакцину до кінця поточного року. Але після розробки вакцину потрібно буде ще випробовувати.
Про це повідомляє прес-служба Інституту біології клітини НАН України, - передає Інформатор .
Наразі вчені вже пройшли початкові етапи у створенні вітчизняної вакцини. Після завершення розробки вакцини будуть випробування на лабораторних тваринах - трансгенних мишей будуть заражати вірусом та вводити їм вакцину. Але поки невідомо, чи можна буде такі дослідження провести в Україні.
"Ось цей останній етап роботи напевно доведеться здійснювати з нашими колегами в Польщі. Так ми попередньо домовилися. Я б хотів, щоб це була повністю українська вакцина, але так виходить, що це буде міжнародне співробітництво", - розповів Андрій Сибірний, директор Інституту біології клітини НАН України.
Крім цього, львівські вчені планують створити вакцину у формі пігулки.
"Розробка вакцини у пігулках - це ідея для наступного проекту. Нині Інститут біології клітини НАН України працює над трьома проектами: розробкою вакцини від COVID-19, створенням нового антибіотику широкого спектру дії та розробкою біосенсорів", - додав Сибірний.
Нагадаємо, в Україні проведуть «моніторингові візити» через порушення алгоритму вакцинації від коронавірусу .
Також Інформатор писав, що в трьох областях України порушили алгоритм вакцинації від коронавірусу .