RU
Головна
Україна
12:20, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

У середу, 8 вересня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується в п'яти областях. Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних, передає Інформатор. За даними Укргідрометцентру, 8-9 вересня в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Донецькій і Полтавській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки, йдеться в повідомленні. Раніше Інформатор повідомляв, що в Україну прийшло бабине літо. Також ми писали, якою буде погода в Україні у вересні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Читать на русском
В Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Пожежна небезпека прогнозується в п'яти областях країни

У середу, 8 вересня, в Україні оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Висока ймовірність виникнення вогню в екосистемах прогнозується в п'яти областях.

Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних, — передає Інформатор.

«За даними Укргідрометцентру, 8-9 вересня в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Донецькій і Полтавській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки», — йдеться в повідомленні.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Україну прийшло бабине літо.

Також ми писали, якою буде погода в Україні у вересні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.