“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Під час нересту дозволяється тільки аматорська риболовля з берега
З 1 квітня в Україні почала діяти нерестова заборона на ловлю риби. З початку місяця, через порушення цієї заборони, державі завдали майже 4,7 мільйона гривень збитків.
Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції, - передає Інформатор .
«У цей період інспекція провела 22 перевірки та виявила 52 випадки недотримання обмежень, встановлених під час нересту. У користувачів водних ресурсів вилучили майже 1 тонну риби. Також інспектори затримали 8 транспортних засобів і конфіскували 67 заборонених знарядь лову (колючих, вибухових, з використанням електроструму)», - заявив Андрій Мальований, голова екоінспекції.
З 1 квітня, а в деяких областях з кінця березня, в Україні діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
«Саме в цей час починається період спарювання риб, і вони стають особливо уразливими. Браконьєри використовують таку можливість для масового вилову риби, що нерідко призводить до катастрофічного зменшення чисельності цілих видів», - додав Андрій Мальований.
До слова, під час нересту дозволяється тільки аматорська риболовля з берега в межах населених пунктів та за межами нерестовищ. Проте забороняється:
Нагадаємо, з 2 по 8 квітня Держекоінспекція склала 983 адміністративних протоколів за екологічні порушення.Загалом порушники сплатять 8,6 млн гривень за збитки.
Також Інформатор писав, що Державна екологічна інспекція в посиленому режимі контролюватиме дотримання «сезону тиші».Природоохоронний захід пройде з 1 квітня до 15 червня.