“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Міккі став першим в Україні соціалізованим котом
У четвер, 25 листопада, власниці житомирського кота Міккі вручили диплом - її вихованець став рекордсменом. Рудий котик потрапив до Книги рекордів України в категорії "Унікальні тварини"
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "Суспільне".
Міккі – п'ять із половиною років, і він став першим в Україні соціалізованим котом.
Його соціалізованість полягає в тому, що він спокійно вигулюється у візку, взимку – у дитячому комбінезончику. Котик наразі важить вісім кілограмів, виносити його на вулицю на руках господині Наталії Зубаревій важко.
Жінка розробила методику, за якою привчила котика спокійно сидіти у візку, доки господиня возить його на вигул надвір. Виховання далося непросто, але господарка задоволена результатом.
Міккі колись підібрали на вулиці. Тепер він став котом-компаньйоном, гуляє разом із господинею, куди б та не йшла, і спокійно реагує на інших людей і навіть великих собак.
"Відчуваю незрівнянну радість, тому що п'ять років були непростими, люди по-різному реагують на те, що я вожу кота в дитячому візку. Можливо, й інші коти вийдуть на вулицю. Можливо, ми бачитимемо наших шикарних улюбленців разом з нами на вулицях", - Розповіла господиня.
Для кішок ця ситуація не стресова, адже вони до подібної поведінки привчені від самого народження, впевнені ветеринари.
Раніше Інформатор повідомляв, що з'явився додаток, який по морді кішки може зрозуміти, чи відчуває тварина біль.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .
Фото - Суспільне Житомир