«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
Пісня в стилі поп, в стилі Wellboy, про простого виходця з села, який зіштовхується з невзаємним коханням. Трек вийшов легким і водночас драматичним через свій текст. Хотілося зробити так, щоб під цей трек люди покачували головою, танцювали і ставилися до життя простіше. Адже нас таких багато - вихідців з села.
Віруси були "вмонтовані" в популярні програми для розкрутки сайту в Instagram і додатки для смартфонів
В Україні силовики припинили діяльність міжрегіональної групи хакерів, які розповсюджували шкідливе програмне забезпечення. Один з них, житель Івано-Франківської області, розробляв віруси на замовлення російського клієнта.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на прес-центр Служби безпеки України .
"Віруси були "вмонтовані" в популярні програми для розкрутки сайту в Instagram і додатки для смартфонів. Це дозволяло відкривати доступ до логінів і паролів", - йдеться у повідомленні.
Фігуранти розміщували посилання для завантаження заражених програм в описах під різними відео і у співтовариствах соцмереж.
"Один з хакерів працював на російського замовника, який надав доступ до захищеного сервера у РФ. Він використовувався як інфраструктура для розробки вірусів і обміну технічними завданнями і готовими замовленнями. Шкідливе ПЗ викрадало логіни і паролі, які давали доступ до фінансової інформації. Замовлення російська сторона оплачувала біткоінами", - пояснили у СБУ.
Кіберфахівці встановили, що раніше зловмисники створили та адміністрували спеціалізований форум, Telegram-канал і бот.
Цими ресурсами користувалися представники хакерського середовища для купівлі і продажу персональних даних.
"Для торгівлі акаунтами, логами, копіями паспортів громадян України, паролями для доступу до профілів на сайті "Olx", електронних гаманців типу "Qiwi" та "Yandex", відеохостингу "Youtube", - зазначають у СБУ.
Під час обшуків силовики вилучили комп'ютери і мобільні термінали. Після проведення експертиз і слідчих дій планується повідомлення фігурантам про підозру.
Нагадаємо, в Україні хакер «полював» на персональні дані співробітників СБУ. Крім того, в Україні створили державний механізм протидії дезінформації.
Також Інформатор розповідав про найголовніші кіберзагрози в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .