«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Віруси були "вмонтовані" в популярні програми для розкрутки сайту в Instagram і додатки для смартфонів
В Україні силовики припинили діяльність міжрегіональної групи хакерів, які розповсюджували шкідливе програмне забезпечення. Один з них, житель Івано-Франківської області, розробляв віруси на замовлення російського клієнта.
Про це повідомляє інформатор з посиланням на прес-центр Служби безпеки України .
"Віруси були "вмонтовані" в популярні програми для розкрутки сайту в Instagram і додатки для смартфонів. Це дозволяло відкривати доступ до логінів і паролів", - йдеться у повідомленні.
Фігуранти розміщували посилання для завантаження заражених програм в описах під різними відео і у співтовариствах соцмереж.
"Один з хакерів працював на російського замовника, який надав доступ до захищеного сервера у РФ. Він використовувався як інфраструктура для розробки вірусів і обміну технічними завданнями і готовими замовленнями. Шкідливе ПЗ викрадало логіни і паролі, які давали доступ до фінансової інформації. Замовлення російська сторона оплачувала біткоінами", - пояснили у СБУ.
Кіберфахівці встановили, що раніше зловмисники створили та адміністрували спеціалізований форум, Telegram-канал і бот.
Цими ресурсами користувалися представники хакерського середовища для купівлі і продажу персональних даних.
"Для торгівлі акаунтами, логами, копіями паспортів громадян України, паролями для доступу до профілів на сайті "Olx", електронних гаманців типу "Qiwi" та "Yandex", відеохостингу "Youtube", - зазначають у СБУ.
Під час обшуків силовики вилучили комп'ютери і мобільні термінали. Після проведення експертиз і слідчих дій планується повідомлення фігурантам про підозру.
Нагадаємо, в Україні хакер «полював» на персональні дані співробітників СБУ. Крім того, в Україні створили державний механізм протидії дезінформації.
Також Інформатор розповідав про найголовніші кіберзагрози в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .