У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
В уряді готують проєкт закону, який закріпить англійську як мову міжнародного спілкування та зробить її доступною у вивченні для кожного українця
У Кабінеті міністрів України готують законопроєкт, за яким англійській нададуть в Україні статус мови міжнародного спілкування. У суботу, 17 квітня, в уряді провели нараду з цього питання. Мінцифри та Мінкульту доручили розробити основні положення цього закону.
Про це глава уряду повідомив у Telegram.
"Готуємо проєкт закону, який, зокрема, закріпить англійську як мову міжнародного спілкування. Водночас напрацьовуються рішення, які зроблять вивчення англійської доступнішою для всіх охочих. Україна відкрита для світу. Паралельно з інтеграцією України в ЄС посилюємо співпрацю з міжнародною спільнотою. Разом з цим зростає потреба в людях зі знанням англійської мови. Її вивчення має стати більш доступним для українців", - сказав Денис Шмигаль.
Прем'єр-міністр пояснив, що після перемоги ми розпочнемо масштабний проєкт відновлення України. Очікуємо прихід низки іноземних компаній та інвесторів, які розвиватимуть тут свій бізнес і створюватимуть робочі місця.
"Англійська мова відкриває широкий доступ до знань, ринку праці, інформаційних та культурних продуктів, вищої заробітної плати. Ці переваги мають отримати й українці, що допоможе затвердженню України як регіонального лідера", - зазначив Шмигаль.
Тим часом у Держдумі англійську мову вважають ворожою і пропонують викинути її геть зі шкільної програми. Депутат парламенту рф від путінської партії Султан Хамзаєв поскаржився, що росіяни звертають погляди своїх дітей на Захід, а не на Китай чи Індію, Латинську Америку та Саудівську Аравію. Саме ці мови, на його думку, потрібні росіянам.
Як писав Інформатор, Верховна Рада ухвалила урядовий законопроєкт законопроєкт №9332, який регламентує перехід на українську мову шкіл, викладання у яких відбувається на мові однієї з країн ЄС. Цей процес подовжили до 1 вересня 2024 року.
Ми також повідомляли, що парламентарі прийняли законопроєкт №9378 щодо відпусток військовим , за який точилась гостра дискусія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.