«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Трек "Про тебе" описує стан легкості та розповідає про сильні емоції, які накривають з головою, коли здається, що ти готовий гори звернути заради того, до кого лине твоє серце. Це позитивна і яскрава пісня з дійсно літнім вайбом.
Використання ліків, що містять у своєму складі канабіс, дозволено у багатьох європейських країнах
В Україні дозволять використовувати канабіс для лікування людей. Кабмін підтримав відповідний законопроект.
Про це повідомив Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає Інформатор.
Де його використовуватимуть
Кабмін проголосував за регулювання обігу рослин роду конопель (Cannabis) у медичних, промислових цілях та науково-технічній діяльності. Ці препарати будуть використовуватися для лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих через війну.
“Ми розуміємо негативні наслідки війни на психічне здоров'я та кількість людей, які потребуватимуть медикаментозного лікування. Часу чекати немає. Тому ми підготували законодавчий ґрунт для забезпечення повного циклу виробництва препаратів на основі канабісу в Україні: від вирощування та переробки до повноцінного виробництва”, – заявив Ляшко.
Він уточнив, що медичний канабіс містить каннабідіол, який не має вираженої психоактивної дії, тому він не цікавий для рекреаційного вживання.
"Водночас, ми пропонуємо встановити жорсткий контроль над вирощуванням, виробництвом та реалізацією препаратів, розуміючи чутливість цього питання в суспільстві та готові поступово розвивати цю галузь, показуючи результати лікування та допомогу пацієнтам. Не імпортувати, а робити своє", - уточнив Ляшко.
Чому це важливо
Препарати на основі канабісу використовуються для зменшення больових відчуттів, спазмів та судом м'язів, лікування анорексії, ПТСР та тривожних розладів. Крім цього, вони використовуються в лікуванні деяких типів епілепсії, глаукоми, псоріазу, паркінсонізму, розсіяного склерозу.
Важливим завданням цих ліків є і полегшення болю та страждань тяжкохворим та паліативним пацієнтам, серед них людям з ВІЛ та онкозахворюваннями.
Нагадаємо, Україна отримала 150 тисяч доз вакцини від гепатиту В. Крім того, психологічної допомоги потребують 60% українців.
Також Інформатор писав, чи можна викликати швидку допомогу у комендантську годину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.