«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Переводять годинник в Україні майже 40 років з часів СРСР
У ніч проти неділі, 29 жовтня, Україна перейде на зимовий час. Годинник слід перевести о 4:00 годині ранку. Переводять годинник в Україні майже 40 років з часів СРСР.
Про зимовий час в Україні 2023-2024 років відомо з урядової постанови від 13 травня 1996 року №509 "Про порядок обчислення часу на території України". Рішення оновили 22 липня 2023 року.
Електроніка на новий час перейде автоматично. Це не стосується механічних годинників та телефонів без доступу до інтернету.
У березні 2021 року, у Верховній раді Україні доопрацювали законопроєкт Руслана Стефанчука №4201 "Про обчислення часу в Україні". Він пропонував скасувати сезонне переведення годинника. У документі пропонується, щоб в Україні залишився зимовий час. Закону дійшов лише до другого читання.
Переведення годинників осінню є традиційною практикою в країнах світу. В Україні це відбувається в останню неділю жовтня, коли стрілки годинника переводять на годину назад.
Існує декілька аргументів на користь переведення годинників осінню. Один з них полягає в тому, що це допомагає заощадити електроенергію. Коли дні стають коротшими, люди проводять більше часу вдома, і це збільшує споживання електроенергії. Переведення годинників на годину назад означає, що ранки стають темнішими, і люди починають менше використовувати світло.
Інший аргумент на користь переведення годинників осінню полягає в тому, що це покращує безпеку на дорогах. Коли дні стають коротшими, люди їздять на роботу та з роботи в темряві. Переведення годинників на годину назад також означає, що ранки стають світлішими, і це покращує видимість на дорогах.
Однак існує також ряд позицій проти переведення годинників осінню. Один з них полягає в тому, що це порушує біологічний ритм людини. Коли стрілки годинника переводять на годину назад, люди лягають спати пізніше і прокидаються пізніше. Це може призводити до проблем зі сном, втоми та зниження продуктивності праці.
Деякі вчені спростовують енергетичну ефективність від такого явища. На їхню думку, це не ефективний спосіб заощадження електроенергії. Дослідження показали, що ефект від переведення годинників на годину назад є незначним і швидко зникає.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.