“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Перший Центр планують запустити в держрезиденції "Конча-Заспа"
В Україні запустять перший Центр дитячого правосуддя, який може запрацювати вже через півроку. Центр допомагатиме дітям, які стали жертвою різних форм сексуального насильства.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на матеріал РБК-УКРАЇНА .
Кожна п'ята дитина в Україні стає жертвою різних форм сексуального насильства, але в більшості випадків кримінальні справи не порушуються або не закінчуються обвинувальними вироками. А, тому як дітей неодноразово допитують правоохоронці, вони відчувають додаткові психологічні травми.
Вирішити цю проблему в Україні можна завдяки створенню Центру дитячого правосуддя.Перший Центр планують запустити у держрезиденції "Конча-Заспа" під Києвом, а всього в країні хочуть побудувати близько 100 таких центрів.
"Дуже хотілося б вже через півроку запустити цей Центр. У президента є велике бажання, щоб така модель запрацювала в Україні", - заявив Кулеба.
Точної дати запуску Центру поки немає, як і кількості дітей, яких туди можуть помістити.
"Ми не можемо прогнозувати кількість жертв, а також тих, хто погодиться на приміщення до Центру ... Наразі ми фокусуємося на Київщині з американською моделлю. В середньому будемо розраховувати на можливість надати допомогу близько 200 дітям на рік", - розповів Гюндуз Мамедов, заступник генпрокурора.
Нагадаємо, в Україні збільшили кількість груп з реагування на домашнє насильство .
Також Інформатор писав, як в Україні буде працювати програма для боротьби з домашнім та гендерним насильством .