Головна
Україна
Події
15:14, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Кабінет міністрів відновив надання «пакунків малюка», тобто одноразової допомоги при народженні дитини.Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду в середу, - передає Інформатор .Кабмін прийняв проект постанови «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка».Документом пропонується:затвердити Порядок надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка» і використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунку малюка»;Врегулювати питання виплати грошової компенсації в разі неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунку малюка» впродовж 30 днів з дня народження дитини.Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні 29 липня ухвалила рішення про запровадження виплати у 5 тис. грн на одного новонародженого замість видавання «пакунків малюка».Новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «Пакунок малюка» почав працювати з 1 вересня.Вже 17 вересня парламент прийняв в першому читанні вищезазначений законопроект.Також Інформатор розповідав, що не так з монетизацією «пакунку малюка» .

В Україні батьки зможуть обирати, в якій формі отримувати «пакунок малюка»: Кабмін прийняв рішення

Читать на русском

Документ прийнятий з доопрацюванням

Читать на русском
В Україні батьки зможуть обирати, в якій формі отримувати «пакунок малюка»: Кабмін прийняв рішення

Документ прийнятий з доопрацюванням

Кабінет міністрів відновив надання «пакунків малюка», тобто одноразової допомоги при народженні дитини.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду в середу, - передає Інформатор .

Кабмін прийняв проект постанови «Деякі питання надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка».

Документом пропонується:

  • затвердити Порядок надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка» і використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунку малюка»;
  • Врегулювати питання виплати грошової компенсації в разі неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунку малюка» впродовж 30 днів з дня народження дитини.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні 29 липня ухвалила рішення про запровадження виплати у 5 тис. грн на одного новонародженого замість видавання «пакунків малюка».

Новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «Пакунок малюка» почав працювати з 1 вересня.Вже 17 вересня парламент прийняв в першому читанні вищезазначений законопроект.

Також Інформатор розповідав, що не так з монетизацією «пакунку малюка» .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.