Головна
Наука
Медицина
12:14, 29 Березня
Информатор UA

Интро

В Україні аптеки зобов'язані приймати і електронні і паперові рецепти на ліки. Це стосується і препаратів із програми Доступні ліки. Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Комаріда, повідомляє Інформатор. Деякі аптеки не відпускають препарати за паперовим рецептом. Спільноіз Держлікслужбою ми провели вибіркову перевірку, а потім додаткову зустріч з операторами ринку, яка стосувалася змін у нормативно-правовій базі. Тому зараз проблем із видачею інсулінів та препаратів із програми Доступні ліки за паперовими рецептами не повинно, пояснив Комаріда. МОЗ продовжить моніторити аптеки, щоб переконатися, що всі вони виконують цю вимогу. У комунальних аптеках ліки із програми реімбурсації вже відпускаються за двома видами рецептів. Рецепти на препарати з Доступні ліки та інсулін мають бути виписані на місяць. Зараз в Україні понад мільйон флаконів інсуліну. Його також закупили до населених пунктів, де аптеки не працюють. Аптеки з інсуліном можна знайти за допомогою сервісу, який доступнийза посиланням. Якщо вам не видають ліки за рецептом зверніться до контакт-центру МОЗ за телефоном - 0 800 60 20 19. Нагадаємо, в Україні аптеки не повинні піднімати ціни на ліки. Крім того, голова податкового комітету Верховної Ради запропонував вилучати майно підприємств та людей, які підвищують ціни на товари та послуги. Також Інформаторписав, що в Україні запустили чат-бот для пошуку ліків в аптеках. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

В Україні аптеки повинні приймати електронні та паперові рецепти на ліки

Читать на русском
В Україні аптеки повинні приймати електронні та паперові рецепти на ліки

Зараз МОЗ моніторить роботу аптек

В Україні аптеки зобов'язані приймати і електронні і паперові рецепти на ліки. Це стосується і препаратів із програми «Доступні ліки».

Про це повідомив перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Комаріда, повідомляє Інформатор.

«Деякі аптеки не відпускають препарати за паперовим рецептом. Спільно із Держлікслужбою ми провели вибіркову перевірку, а потім додаткову зустріч з операторами ринку, яка стосувалася змін у нормативно-правовій базі. Тому зараз проблем із видачею інсулінів та препаратів із програми «Доступні ліки» за паперовими рецептами не повинно бути», – пояснив Комаріда.

МОЗ продовжить моніторити аптеки, щоб переконатися, що всі вони виконують цю вимогу. У комунальних аптеках ліки із програми реімбурсації вже відпускаються за двома видами рецептів. Рецепти на препарати з «Доступні ліки» та інсулін мають бути виписані на місяць.

Зараз в Україні понад мільйон флаконів інсуліну. Його також закупили до населених пунктів, де аптеки не працюють. Аптеки з інсуліном можна знайти за допомогою сервісу, який доступний за посиланням. Якщо вам не видають ліки за рецептом зверніться до контакт-центру МОЗ за телефоном - 0 800 60 20 19.

Нагадаємо, в Україні аптеки не повинні піднімати ціни на ліки. Крім того, голова податкового комітету Верховної Ради запропонував вилучати майно підприємств та людей, які підвищують ціни на товари та послуги.

Також Інформатор писав, що в Україні запустили чат-бот для пошуку ліків в аптеках.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.