Головна
Україна
Події
14:53, 26 Квітня
Информатор UA

Интро

В Україні цього року для вступу слід скласти національний мультипредметний тест (НМТ). Його проведуть замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання, яке цього року скасували через війну. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, повідомляє Інформатор. Завантажити тест можна у pdf-форматі, потренуватися виконувати завдання та навчитися розподіляти час. Документ зручний для тих, хто зараз має повільний інтернет і хто не має можливості працювати за комп'ютером 90 хвилин. Тест також містить правильні відповіді, щоб одразу перевірити себе. Як уточнилив центрі оцінювання якості освіти, під час виконання завдань з математики можна скористатися додатковими матеріалами. Наголошується, що зараз проходити тестування в онлайн-режимі не можна. Найближчим часом з'явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії тесту на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Наразі МОН працює над онлайн-версією пробного НМТ. Нагадаємо, в Україні скасували ДПА для школярів та продовжили реєстрацію на ЗНО. Крім того, діти з України можуть безкоштовно навчатись в Естонії. Також Інформаторписав, що студенти з України можуть безкоштовно навчатися в Угорщині. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Україні абітурієнти складатимуть вступний тест замість ЗНО: з'явився пробний варіант

Читать на русском
В Україні абітурієнти складатимуть вступний тест замість ЗНО: з'явився пробний варіант

Тест складається з трьох блоків завдань: з української мови, з математики та з історії України

В Україні цього року для вступу слід скласти національний мультипредметний тест (НМТ). Його проведуть замість традиційного зовнішнього незалежного оцінювання, яке цього року скасували через війну.

Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет, повідомляє Інформатор.

Завантажити тест можна у pdf-форматі, потренуватися виконувати завдання та навчитися розподіляти час. Документ зручний для тих, хто зараз має повільний інтернет і хто не має можливості працювати за комп'ютером 90 хвилин. Тест також містить правильні відповіді, щоб одразу перевірити себе. Як уточнили в центрі оцінювання якості освіти, під час виконання завдань з математики можна скористатися додатковими матеріалами.

Наголошується, що зараз проходити тестування в онлайн-режимі не можна. Найближчим часом з'явиться можливість попрактикуватися в онлайн-версії тесту на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Наразі МОН працює над онлайн-версією пробного НМТ.

Нагадаємо, в Україні скасували ДПА для школярів та продовжили реєстрацію на ЗНО. Крім того, діти з України можуть безкоштовно навчатись в Естонії.

Також Інформатор писав, що студенти з України можуть безкоштовно навчатися в Угорщині.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.