В ТРЦ Ocean Plaza у Києві відкрився McDonald’s

Читать на русском

Популярний заклад харчування знов почав працювати у двох локаціях торгівельного центру

Читать на русском
Українці чекають на відкриття McDonald’s по всій Україні
Українці чекають на відкриття McDonald’s по всій Україні

Популярний заклад харчування знов почав працювати у двох локаціях торгівельного центру

Нещодавно Вищий антикорупційний суд дозволив конфіскувати активи російського олігарха Аркадія Ротенберга. Серед такого майна був торговий центр Ocean Plaza. А незабаром у центрі відкрився популярний заклад харчування.

21 березня ТРЦ Ocean Plaza оголосив про відкриття McDonald’s. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці центру у соцмережі. 

«Улюблені бургери, найсмачніша картопля-фрі та інші страви повертаються до ТРЦ Ocean Plaza», - йдеться у повідомленні.

Пресслужба торгівельно-розважального центру повідомила, що заклади розташовані на двох локаціях:

  • другий поверх на території food court;
  • фасадний ресторан.

Київський ТРЦ Ocean Plaza конфіскують у російського олігарха Ротенберга

20 березня Вищий антикорупційний суд дозволив конфіскувати активи російського олігарха Аркадія Ротенберга, а також його сина Ігоря. Головна підстава - застосування до них санкцій.

Рішення набуде чинності за десять днів, якщо сторона відповідача не захоче оскаржити його в апеляційному порядку. Майно близького друга путіна перейде у власність держави та буде передано до управління Фонду держмайна.

Серед конфіскованих активів є 100% частки статутного капіталу ТОВ "Авангард-Віларті", 66,65% частки статутного капіталу ТОВ "Інвестиційний союз "Либідь".

«Позовну заяву Міністерства юстиції України до Ротенберга Аркадія, Ротенберга Ігоря, Пономаренка Олександра, Скоробогатька Олександра про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини 1 статті 4 Закону України "Про санкції", – задовольнити. Застосувати до громадян російської федерації Ротенберга Аркадія, Ротенберга Ігоря, Пономаренка Олександра, Скоробагатька Олександра щодо кожного з них санкцію, передбачену пунктом 1-1 частини 1 статті 4 Закону України "Про санкції". Стягнути в дохід держави активи щодо яких Ротенберг Аркадій, Ротенберг Ігор, Пономаренко Олександр, Скоробагатько Олександр здійснюють дії, тотожні до права розпорядження ними, а саме: частку у розмірі 100% статутного капіталу ТОВ «Авангард-Віларті», а також частку у 66,65% ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь», – йдеться у повідомленні головуючої судді Олени Танасевич.

Інформатор розповідав, як пов`язані Ocean Plaza у Києві та патронні заводи у росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.