Зараз співачка Слава Камінська живе на півдні Європи та щаслива в нових стосунках
Колишня учасниця гурту "НеАнгели", співачка Слава Камінська, дала перше велике інтерв'ю за тривалий час. Наразі вона проживає в Іспанії, в місті Санта-Крус-де-Тенеріфе, що на Канарських островах. За словами уродженки Одеси, вона не була в Україні півтора року. З того часу багато чого змінилося в житті 40-річної артистки.
Після початку повномасштабної війни Слава Камінська разом із дітьми, сином Леоном, донькою Лаурою та мамою переїхала до Нідерландів. Тривалий час вони були там. За словами ексучасниці гурту "НеАнгели" тоді вона, як і багато хто з українців, став більше вживати алкоголь. Не стала виключенням і Камінська.
"Коли почалась війна, ти сидиш вдома, не працюєш, не розумієш, що буде далі, і як. І починаєш це все глушити, ховатися. Ось страус, куди ти ховаєш морду? Хто в пісок, а ти в пляшку, наприклад. І я не виключення. В мене був такий перебір, що було дуже страшно. В якийсь момент я зрозуміла: ну ти ж тікаєш від проблем. Але ж проблеми не вирішуються, вони ще більше починають тебе наздоганяти", – розповіла Камінська в подкасті "Кукуха шоу".
Одного разу співачка дала собі обіцянки не пити. І аби закріпити це додала уявні лякалки: якщо зірветься, то в неї не збудуться важливі плани.
"І я боюсь. Я себе налякала вже настільки, що не дай Бог доторкнутися до цього. Зараз мені в страшних кошмарах сниться, що я напилась. Я прокидаюсь, і така, дякую Боже, що це був сон. В мене життя змінилось, розумієш? Мені стало набагато простіше і вдома, зараз. На якісь наші непорозуміння стала абсолютно інакше реагувати. Якщо раніше в мене це було в обідку та агресію, то зараз я зайвий раз подумаю, чому людина так себе повела. Які причини для цього були. Можливо краще десь замовчати, нічого не казати, щоб не продовжувати словесну перепалку", – зізналась Камінська.
Також співачка зауважила, що помітила зміни не тільки внутрішньо, але й зовнішньо. За словами Камінської, в неї покращився стан шкіри. Скільки саме за часом ексучасниця гурту "НеАнгели" не п'є в інтерв'ю не озвучила. Втім зізналась – в неї й досі залишається одна шкідлива звичка. Йдеться про куріння. Його співачка не приховує. Електроні цигарки час від часу зявляється в сторіз Камінської в Instagram, на який підписані понад 1,2 млн фолловерів.
Увага!!! Вживання алкогольних та тютюнових виробів шкодить вашому здоров'ю!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.