Головна
Україна
Події
14:52, 13 Лютого
Информатор UA

Интро

Наприкінці січня до свого першого рейсу з Одеси до Антарктики вирушив криголам науково-дослідне судно . Екіпаж вже зробив першу зупинку і зайшов до порту Лас-Пальмаса (Канарські острови) для дозаправки пальним. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національний антарктичний науковий центр. Загалом з Одеси до Лас-Пальмасу судно подолало 2880,84 морських милі (5 335 км). У Середземному морі криголам пройшов через шторм: хвиля була 5-6 метрів, а швидкість зустрічного вітру сягала 33 м/с. Враження від судна дуже позитивні, воно дуже стійкий мореплавець, ним легко керувати. Перевірив особисто у протоці Босфор, оскільки вів судно на ручному управлінні... Судно стійко сприймало удари хвиль. Це справжній морський вовк, загартований за багато років у морі, розповів Павло Панасюк, капітан . Наступна зупинка "Ноосфери" планується після перетину Атлантики в порті Пунта-Аренас (Республіка Чилі). Там на борт має піднятися команда морських дослідників, ще одна група сезонної експедиції та зимівники, які замінять команду на станції Академік Вернадський. Нагадаємо, криголам, який Україна купила у Великобританії, вирушив на роботу до Антарктиди. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Український криголам «Ноосфера» зробив першу зупинку на шляху до Антарктиди

Читать на русском
Український криголам «Ноосфера» зробив першу зупинку на шляху до Антарктиди

Судно вже подолало 5 335 км

Наприкінці січня до свого першого рейсу з Одеси до Антарктики вирушив криголам – науково-дослідне судно «Ноосфера». Екіпаж вже зробив першу зупинку і зайшов до порту Лас-Пальмаса (Канарські острови) для дозаправки пальним.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національний антарктичний науковий центр.

Загалом з Одеси до Лас-Пальмасу судно подолало 2880,84 морських милі (5 335 км). У Середземному морі криголам пройшов через шторм: хвиля була 5-6 метрів, а швидкість зустрічного вітру сягала 33 м/с.

«Враження від судна дуже позитивні, воно – дуже стійкий мореплавець, ним легко керувати. Перевірив особисто у протоці Босфор, оскільки вів судно на ручному управлінні... Судно стійко сприймало удари хвиль. Це справжній морський вовк, загартований за багато років у морі», – розповів Павло Панасюк, капітан «Ноосфери».

Наступна зупинка "Ноосфери" планується після перетину Атлантики в порті Пунта-Аренас (Республіка Чилі). Там на борт має піднятися команда морських дослідників, ще одна група сезонної експедиції та зимівники, які замінять команду на станції «Академік Вернадський».

 

Нагадаємо, криголам, який Україна купила у Великобританії, вирушив «на роботу» до Антарктиди.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.