Виховання дітей в Україні є сумішшю стереотипів та безграмотності
Колишній позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович розкритикував методи виховання українськими батьками своїх дітей. Він назвав процес жахливою сумішшю стереотипів, помножених на тотальну безграмотність і безвідповідальність батьків. Покращити ситуацію можна, на його думку, лише одному випадку - виділити процес виховання дітей в окрему науку, яка б допомогла українцям якісно покращити уміння та навички своїх чад. Водночас на фоні таких заяв Арестовичу дорікнули, що він сам відмовився від своєї дитини від першого шлюбу, довго судився за дітей з інших шлюбів, а тепер повчає громадян.
Про проблеми безвідповідального батьківства Олексій Арестович поговорив разом із відомим лікарем-педіатром Євгеном Комаровським. Опальний блогер зауважив що українців навчають безлічі наук, але ключові знання щодо виховання діток громадяни не мають.
"У суспільстві є знання у різних сферах, але практично немає системи навчання тому, як створювати сім'ю та виробляти на світ нових здорових людей, зберігши при цьому своє ментальне та фізичне здоров'я", - розмірковує Арестович.
На думку Арестовича, саме відсутність відповідної науки щодо виховання діток, є справжньою причиною дуже високого рівня тривоги у суспільстві. Це провокує небажання людей створювати нові сім'ї та народжувати дітей. Арестович наголосив, що дані статистики щодо демографії в Україні цілком підтверджують його здогадки.
Водночас українців такі докори Арестовича неабияк обурили. Так, блогер Володимир Бондаренко пригадав йому рішення суду, відповідно до якого Арестович "відмовився від дитини від першого шлюбу", а потім довго судився із колишніми дружинами з інших шлюбів.
"Арестович відмовився від дитини від першого шлюбу з Катериною Самойлик, шлюб у 2004-2009 роках. 2015 року Арестович одружився з Анастасією Білоцькою (третій шлюб), а 2016 року подав до суду на першу дружину Самойлик. Дитині тоді було 12 років", - пише блогер.
Колишній радник керівника Офісу президента Олексій Арестович вважає, що традиційне розуміння дисципліни, як примусу до зайняття нудними та неприємними справами, є помилковим. Він вважає, що такий підхід підживлюється суспільством навмисно. Арестович зазначає, що дисципліна - це не про те, щоб змушувати себе робити те, що не хочеться. Навпаки, це про те, щоб знаходити в собі сили та бажання виконувати те, що потрібно. Він вважає, що наслідки тренування дисципліни завдяки установкам суспільства можуть бути негативними. До них він відносить неврози, синдром вигорання та прокрастинацію.
Більше того, Арестович полюбляє полякати громадян. Він, приміром, нещодавно заявив, що Україна стоїть на порозі катастрофи. На його думку, українці самі себе пожирають намаганням зберегти ту країну, до якої вони звикли. А це загрожує громадянською війною, економічним колапсом або втратою суверенітету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.