"Ми будемо дуже старанно працювати з Росією та Україною. Це має припинитися"
"Враховуючи, скільки США вже вклали в допомогу Україні, які гігантські кошти передано захисникам України у вигляді різної бойової техніки, фінансової допомоги, щоб Україна могла вижити та захищати себе, я не можу уявити, що президент Дональд Трамп дозволить Росії знищити Україну"
"Якщо я стану канцлером Німеччини, то висуну Путіну ультиматум щодо України: або завершення війни за 24 години, або я поставлю Україні далекобійні ракети Taurus і дам дозвіл бити ними по території Росії"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ця пісня з вистави «Доньки» самостійно увірвалася в ваші серця і пробила шлях до своєї популярності. З повагою до мого глядача і з любов'ю до того, що вам відгукнулося...Єдиний наш правдивий порадник у житті - це наше серце.
Інформація, яку опублікувала преса щодо СБУ та Романа Кравця, не відповідає дійсності, кажуть у відомстві
Служба безпеки України не надавала і не надає охорону громадянину Роману Кравцю, якого в ЗМІ вважають власником відомого телеграм-каналу "Джокер". Інформація, яку оприлюднили журналісти, не відповідає дійсності, кажуть в СБУ. Спецслужба також стверджує, що подібні заяви її дискредитують.
Про це написало видання "Детектор Медіа". Вони цитують заяву пресслужби Служби безпеки.
Журналісти "Громадського" випустили розслідування стосовно того, кому належить відомий та одіозний канал "Джокер" у Telegram. Зокрема, у сюжеті було сказано, що Роман Кравець, якого асоціюють з каналом, отримав охорону від СБУ.
"Служба безпеки України не надавала і не надає особисту охорону громадянину Кравцю Роману Олександровичу. Наведені у журналістському матеріалі припущення про нібито причетність СБУ до охорони вказаної особи повністю не відповідають дійсності", — відповіли на це у спецслужбі.
Окрім цього, в СБУ додали, вказана в сюжеті "Громадського" як охоронець і яка нібито назвалася "співробітником СБУ Андрієм", за вже встановленими даними, не має жодного стосунку до Служби безпеки. Нарешті, спецслужба дорікнула журналістам за те, що ті занадто пізно звернулися до них по коментар - за дві години до виходу розслідування, яке робилося кілька місяців. На думку СБУ, такі підходи "не сприяють об’єктивному висвітленню інформації та не відповідають принципу фактчекінгу".
Нагадаємо, 24 червня видання "Громадське" опублікувало велике розслідування стосовно телеграм-каналу "Джокер". Це відомий анонімний канал, який пов'язують з Офісом президента. Відомий перш за все своїм грубим стилем писання текстів, захистом влади, а також постійним "медіакілерством". Фактично в своєму розслідуванні журналісти дійшли висновку, що канал за величезні гроші займався замовними брудними кампаніями на адресу десятків українських бізнесів.
В якості власника цього проєкту "Громадське" назвало 29-річного Романа Кравця, який також нібито є близьким до ОП. Журналісти виявили, що чоловік веде розкішний спосіб життя: пересуваються на елітних автівках з охороною, живе в закритому ЖК в центрі Києва тощо. Сам Кравець свою причетність до каналу спростовує, хоча доказів цього він не надав.
Раніше Інформатор детально розбирав розслідування стосовно того, хто ж все-таки є адміном "Джокера".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.