В Росії протиповітряна оборона підбила дві багатоповерхівки в Сизрані: з'явилося фото та відео руйнувань

Під завалами зруйнованого під'їзду п'ятиповерхового будинку в місті Сизрань Самарської області РФ досі шукають кількох росіян, загиблих поки що немає

Атака на Росію 22 квітня
Щонайменше один будинок було частково зруйновано. Колаж - Інформатор, МНС Росії

Російська протиповітряна оборона вночі, 22 квітня, під час спроби відбиття атаки безпілотників в Сизрані Самарської області частково зруйнувала житловий будинок. Невідомо, що саме сталося - влучила в будинок збита ракета, або збитий дрон. Є жертви серед росіян.

Про атаку повідомило російське видання Astra. Зазначається, що вибухи, робота протиповітряної оборони та прольоти безпілотників фіксувалися більшу частину ночі 22 квітня - про це активно повідомляли місцеві мешканці.

Ціллю атаки, ймовірно, був місцевий нафтопереробний завод. Загалом, за даними OSINT-аналітиків, вночі атакували НПЗ в Ростовській, Самарській та Ульяновській областях РФ. Офіційно Україна поки що не коментувала нічні атаки по Росії.

Під час відбиття атаки БПЛА в Сизрані російська ППО пошкодила відразу два житлових будинки. В п'ятиповерхівці ударом було зруйновано під'їзд, під завалами можуть бути росіяни, повідомили російські канали та місцева влада в особі губернатора Самарської області В’ячеслава Федорищева.

"12 людей постраждало, під завалами попередньо залишаються 2 людей. Троє постраждалих госпіталізовані", - написав Федорищев.

Крім того, під час атаки в самарському аеропорту "Курумоч" тимчасово запровадили план "Килим", що передбачає обмеження на прийом і відправлення авіарейсів. Але тільки в Сизрані було пошкоджено житлові будинки. Наразі досі невідомо, чи була це ракета системи ППО (ракети російських "Панцирів" дуже часто не злітають, або атакують землю), або ж збитий дрон.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/5896

Сизранський НПЗ вже перебував під атакою

Нагадаємо, 18 квітня Сили оборони України завдали скоординованих ударів по чотирьох стратегічних об'єктах нафтопереробної галузі Росії. Вогонь охопив об'єкти у Самарській, Ленінградській областях і Краснодарському краї. Пожежі спалахнули на нафтопереробних заводах і інфраструктурних об'єктах, що безпосередньо забезпечують паливом окупаційні війська.

Серед інших важливих об'єктів дрони вдарили по Сизранському нафтопереробному заводі в Самарській області Росії. За даними з відкритих джерел, тоді завод зазнав сильних пошкоджень. Зокрема вогонь охопив резервуарний парк заводу, де одночасно зберігаються сировина та готові нафтопродукти перед відвантаженням.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити