RU
Головна
Світ
16:01, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Польщі у місті Глівіце загинув 33-річний українець, чоловік працював у бригаді, яка виконувала земельні роботи. У середу, 27 жовтня, під час роботи стався зсув і чоловіка засипало землею. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу місцевої поліції. За виконання робіт постійно була загроза зсувів. Відкопати потерпілого вдалося лише через 2,5 години, на той час він загинув. Лікарі, які прибули на місце інциденту, лише констатували його смерть. Також на місце події прибули слідчо-оперативні групи, прокурор та представник Національної інспекції праці. "Поліція, прокуратура та Національна інспекція праці тепер пояснять причини та обставини нещасного випадку, а також формальні та юридичні аспекти найму працівника, включаючи виконання зобов'язань роботодавця у галузі професійного навчання та професійної підготовки, здоров'я та безпеки", йдеться у повідомленні. Нагадаємо, у Полтавській області двох працівників газової компанії засипало землею . Загинув 20-річний електрогазозварювальник. Крім того, у двох областях на кар'єрах людей засипало піском, троє загиблих. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Польщі загинув 33-річний чоловік з України: його засипало землею

Читать на русском
В Польщі загинув 33-річний чоловік з України: його засипало землею

Відкопати потерпілого вдалося лише через 2,5 години

У Польщі у місті Глівіце загинув 33-річний українець, чоловік працював у бригаді, яка виконувала земельні роботи. У середу, 27 жовтня, під час роботи стався зсув і чоловіка засипало землею.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу місцевої поліції.

За виконання робіт постійно була загроза зсувів. Відкопати потерпілого вдалося лише через 2,5 години, на той час він загинув. Лікарі, які прибули на місце інциденту, лише констатували його смерть.

Також на місце події прибули слідчо-оперативні групи, прокурор та представник Національної інспекції праці.

"Поліція, прокуратура та Національна інспекція праці тепер пояснять причини та обставини нещасного випадку, а також формальні та юридичні аспекти найму працівника, включаючи виконання зобов'язань роботодавця у галузі професійного навчання та професійної підготовки, здоров'я та безпеки", — йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, у Полтавській області двох працівників газової компанії засипало землею . Загинув 20-річний електрогазозварювальник.

Крім того, у двох областях на кар'єрах людей засипало піском, троє загиблих.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.