Головна
Світ
15:43, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Загроза застосування ядерної зброї все більше набирає обертів. Світ має назавжди відмовитися від цього виду озброєння. Про цезаявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час виступу вЯпонії, передає Інформатор. З таким закликом він виступив під час промови з нагоди 77-і річниці трагедії ядерного бомбардування Хіросіми. "Кризи зсерйозним ядерним підтекстом швидко поширюються від Близького Сходу доКорейського півострова таросійського вторгнення вУкраїну. Цілком неприйнятно, щоб держави, які мають ядерну зброю, допускали можливість ядерної війни", - наголосивГутерреш. Генсек ООН підкреслив, щонові перегони озброєнь все більше набирають обертів, світові лідери збільшують запаси, витрачаючи сотні мільярдів доларів. В арсеналах у всьому світі знаходиться майже 13 тисяч одиниць ядерної зброї. "Країни, які володіють ядерною зброєю, повинні взяти на себе зобовязання не використовувати її першими та запевнити інші держави, що вони не використовуватимуть або не погрожуватимуть застосувати ядерну зброю проти них", - додав Гутерреш. Він наполегливо рекомендував пам'ятати про жах Хіросіми і Нагасакі та усвідомлювати, що є лише одна можливість усунення ядерної загрози: взагалі не мати ядерної зброї. "Відмовтеся від ядерної зброї назавжди. Настав час для миру", - закликає Генсек ООН. Раніше ми писали, у яких країн є ядерка і чого чекати в майбутньому. Крім того, росія грубо порушила всі три основні принципи Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В ООН попередили про загрозу ядерної війни: світові лідери збільшують запаси озброєнь

Читать на русском
В ООН попередили про загрозу ядерної війни: світові лідери збільшують запаси озброєнь

Нова гонка озброєнь набирає обертів

Загроза застосування ядерної зброї все більше набирає обертів. Світ має назавжди відмовитися від цього виду озброєння.

Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час виступу в Японії, передає Інформатор

З таким закликом він виступив під час промови з нагоди 77-і річниці трагедії ядерного бомбардування Хіросіми.

"Кризи з серйозним ядерним підтекстом швидко поширюються — від Близького Сходу до Корейського півострова та російського вторгнення в Україну. Цілком неприйнятно, щоб держави, які мають ядерну зброю, допускали можливість ядерної війни", - наголосив Гутерреш.

Генсек ООН підкреслив, що нові перегони озброєнь все більше набирають обертів, світові лідери збільшують запаси, витрачаючи сотні мільярдів доларів. В арсеналах у всьому світі знаходиться майже 13 тисяч одиниць ядерної зброї.

"Країни, які володіють ядерною зброєю, повинні взяти на себе зобов’язання не використовувати її першими та запевнити інші держави, що вони не використовуватимуть або не погрожуватимуть застосувати ядерну зброю проти них", - додав Гутерреш.

Він наполегливо рекомендував пам'ятати про жах Хіросіми і Нагасакі та усвідомлювати, що є лише одна можливість усунення ядерної загрози: взагалі не мати ядерної зброї.

"Відмовтеся від ядерної зброї – назавжди. Настав час для миру", - закликає Генсек ООН. 

Раніше ми писали, у яких країн є ядерка і чого чекати в майбутньому. Крім того, росія грубо порушила всі три основні принципи Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.