Головна
Україна
Політика
21:39, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Росія як ядерна держава грубо порушила всі три основні принципи Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ). Про це заявив заступник глави МЗС України Микола Точицький на конференції з ДНЯЗ у Нью-Йорку, передає Інформатор з посиланням на сайт МЗС. За його словами, росія звернула назад процес ядерного роззброєння, відкинула принцип ядерного нерозповсюдження (розгортання ядерної зброї в окупованому Криму) та виключно мирного використання атомної енергії (захоплення ядерних об'єктів України). Точицький зазначає перший в історії факт перетворення цивільних ядерних об'єктів на військові цілі та плацдарм для російської армії. Він також наголосив, що світ фактично зіткнувся з проявами ядерного тероризму, спонсорованого ядерною державою. Заступник глави МЗС закликав міжнародне співтовариство вжити спільних заходів для запобігання глобальній атомній катастрофі. Він наголосив на необхідності закрити повітряний простір над українськими АЕС, надати Україні передові системи ППО та притягнути країну-агресора до відповідальності. Ранішеми розповідали про ядерний шантаж Кремля, як і коли російська ядерна зброя ставила мир на межу знищення. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Росія грубо порушила всі три основні принципи Договору про нерозповсюдження ядерної зброї - МЗС

Читать на русском
Росія грубо порушила всі три основні принципи Договору про нерозповсюдження ядерної зброї - МЗС

Світ фактично зіткнувся з проявами ядерного тероризму

Росія як ядерна держава грубо порушила всі три основні принципи Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ).

Про це заявив заступник глави МЗС України Микола Точицький на конференції з ДНЯЗ у Нью-Йорку, передає Інформатор з посиланням на сайт МЗС.

За його словами, росія звернула назад процес ядерного роззброєння, відкинула принцип ядерного нерозповсюдження (розгортання ядерної зброї в окупованому Криму) та виключно мирного використання атомної енергії (захоплення ядерних об'єктів України).

Точицький зазначає перший в історії факт перетворення цивільних ядерних об'єктів на військові цілі та плацдарм для російської армії.

Він також наголосив, що світ фактично зіткнувся з проявами ядерного тероризму, спонсорованого ядерною державою.

Заступник глави МЗС закликав міжнародне співтовариство вжити спільних заходів для запобігання глобальній атомній катастрофі. Він наголосив на необхідності закрити повітряний простір над українськими АЕС, надати Україні передові системи ППО та притягнути країну-агресора до відповідальності.

Раніше ми розповідали про ядерний шантаж Кремля, як і коли російська ядерна зброя ставила мир на межу знищення. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.