Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
У тимчасово окупованому Маріуполі близько 23:30 четверга, 14 грудня, пролунав потужний вибух. Його чули у декількох районах міста. Одразу після нього почалась сильна пожежа. Стовп чорного диму піднявся у небо.
Про масштабну "бавовну" повідомили місцеві Telegram-канали та Маріупольська міська рада. Зазначається, що сильно палає за ТРЦ "Порт Сіті". Пожежу видно з декількох районів міста.
"Було чутно потужні вибухи. За ПортСіті щось сильно палає. Туди зараз виїхали карети швидкої допомоги. Чекаємо деталі та офіційної інформації від ЗСУ", – йдеться у повідомленні.
Згодом український блогер та волонтер Сергій Стерненко написав, що "прильот" стався по території бетонного заводу, де наразі базуються російські окупанти. Щодо постраждалих та жертв інформації наразі немає.
Пропагандисти з "РИА Новости" заявили, що пожежа сталась через ракетну атаку на підприємство. Начебто, ЗСУ випустили три далекобійні ракети у бік Маріуполя. Видання процитувало слова самопроголошеної влади невизнаної ДНР.
1 грудня у російському Санкт-Петербурзі зайнявся ангар на меблевій фабриці. Під час його гасіння вибухнули балони з хімікатами. Постраждав один працівник. Його з опіками госпіталізували.
Того ж дня потужна пожежа розгорілася на котовському пороховому заводі у Тамбові. Місцеві жителі повідомляли, що перед цим чули вибух. Попередньо вибухнув п’ятий цех підприємство. Пожежу гасили п'ять годин. Офіційно постраждалих немає.
У Головному управлінні розвідки Міноборони України пояснили, що "бавовна" в РФ та тимчасово окупованих територіях - нормальний процес і так буде продовжуватися й надалі. Ті об'єкти держави-агресора, які залучені в геноцидній війні проти України, гуркотітимуть постійно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.