Головна
Україна
Події
21:43, 30 Червня
Информатор UA

Интро

Рашисти вже визначили, що буде з житлом українців в окупованих Сєвєродонецьку та Рубіжному. В обласному центрі Луганщини Сєвєродонецьку, до повномасштабного вторгнення рф на територію України жили близько 130 тисяч осіб, у Рубіжному близько 60. Більшість містян виїхали у перші дні війни, кілька десятків тисяч евакуювали волонтери та поліцейські доки це було можливо. На момент окупації Сєвєродонецька у місті залишалися близько 10 тисяч осіб, у Рубіжному теж так. Звичайно, після переходу міст під контроль росіян, вони проголосили плани на домівки українців. Так, у Сєвєродонецьку рашисти збираються перевести квартири у власність луганської народної республіки, якщо протягом півроку власники житла не з'являться до та не покажуть документи на майно. У Рубіжному нововведення трохи мякші: квартири, куди не повернуться власники, передадуть жителям, які залишаються в місті і дотепер. А, як з'ясувалося, після приходу окупантів, люди, які відмовлялися виїжджати в безпечні регіони України, очікували на руський мір Чесно, після побаченого повідомлення я навіть радію, що моя квартира згоріла ще у березні. Хай так, аніж вона дістанеться російській орді, яка прийшла знищувати нашу землю та відібрала у нас все, - каже сєвєродончанин Ігор. Та хто вони такі, щоб вирішувати, що робити з нашими квартирами? Вони й так виносять усі речі з житла, починаючи від косметики та парфумів, закінчуючи холодильниками та унітазами. А тепер ще й хочуть віддати домівки місцевим росії, - обурюється рубіжанка Аліна. Мою квартиру розтягнули: спочатку російські окупанти та кадирівці, а потім вже місцеві мародери. Я так сподівалась на те, щоб житло вціліло. Воно вціліло, вилетіло лише скло з вікон. Але його в мене хочуть відібрати нелюди, - говорить рубіжанка Євгенія. Загарбники рф та намагаються якомога швидше окупувати Луганську область, аби після провести референдум щодо приєднання до рф. У Сєвєродонецьку вже й призначили так званого , який обіцяє, що місто стане ще кращим після від киевских силовиков. А поки обласний центр Луганської області зруйновано на 90%, так само, як і сусіднє Рубіжне. Анна Ганага

В окупованих Сєвєродонецьку та Рубіжному російські загарбники «вирішили долю» житла місцевих

Читать на русском
В окупованих Сєвєродонецьку та Рубіжному російські загарбники «вирішили долю» житла місцевих

У власність так званої «лнр» або поціновувачам «руського міра»

Рашисти вже визначили, що буде з житлом українців в окупованих Сєвєродонецьку та Рубіжному.

В обласному центрі Луганщини – Сєвєродонецьку, до повномасштабного вторгнення рф на територію України жили близько 130 тисяч осіб, у Рубіжному – близько 60. Більшість містян виїхали у перші дні війни, кілька десятків тисяч евакуювали волонтери та поліцейські доки це було можливо. 

На момент окупації Сєвєродонецька у місті залишалися близько 10 тисяч осіб, у Рубіжному теж так. Звичайно, після переходу міст під контроль росіян, вони проголосили плани на домівки українців. Так, у Сєвєродонецьку рашисти збираються перевести квартири у власність «луганської народної республіки», якщо протягом півроку власники житла не з'являться до «комендатури» та не покажуть документи на майно.

У Рубіжному нововведення трохи м’якші: квартири, куди не повернуться власники, передадуть жителям, які залишаються в місті і дотепер. А, як з'ясувалося, після приходу окупантів, люди, які відмовлялися виїжджати в безпечні регіони України, очікували на «руський мір». 

«Чесно, після побаченого повідомлення я навіть радію, що моя квартира згоріла ще у березні. Хай так, аніж вона дістанеться російській орді, яка прийшла знищувати нашу землю та відібрала у нас все», - каже сєвєродончанин Ігор.

«Та хто вони такі, щоб вирішувати, що робити з нашими квартирами? Вони й так виносять усі речі з житла, починаючи від косметики та парфумів, закінчуючи холодильниками та унітазами. А тепер ще й хочуть віддати домівки місцевим «ждунам» росії», - обурюється рубіжанка Аліна.

«Мою квартиру розтягнули: спочатку російські окупанти та кадирівці, а потім вже «обчищали» місцеві мародери. Я так сподівалась на те, щоб житло вціліло. Воно вціліло, вилетіло лише скло з вікон. Але його в мене хочуть відібрати нелюди», - говорить рубіжанка Євгенія. 

Загарбники рф та «лнр» намагаються якомога швидше окупувати Луганську область, аби після провести референдум щодо приєднання до рф. У Сєвєродонецьку вже й призначили так званого «мера», який обіцяє, що місто стане ще кращим після «асвабажденія» від «киевских силовиков». А поки обласний центр Луганської області зруйновано на 90%, так само, як і сусіднє Рубіжне. 

Анна Ганага

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.