Іноді не треба нічого вигадувати - просто є вона, є моменти і ти в цьому живеш, без зайвих слів. Трек я зробив в незвичному стилі для себе, сподіваюсь, вам сподобається.
У дослідженнях візьмуть участь вікові групи дітей і підлітків від 6 до 17 років
Університет Оксфорда і компанія AstraZeneca вперше досліджують дію спільно розробленої вакцини від COVID-19 на дітей і підлітків.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.
"Важливо встановити безпеку та імунну реакцію на вакцину серед дітей і підлітків, тому як деяким дітям може знадобитися вакцинація. Ці нові дослідження розширять наше розуміння про те, як можна контролювати поширення вірусу серед молодших вікових груп", - зазначив головний дослідник в випробуваннях оксфордской вакцини Ендрю Поллард.
Для участі в дослідженні залучать 300 волонтерів віком від 6 до 17 років. Тестова вакцинація перших з них повинна розпочатися вже у лютому 2021 року.
Нагадаємо, вакцина Оксфорда-AstraZeneca - остання з трьох, що вже отримали дозвіл на використання в ЄС. Першою в світі її почала використовувати Великобританія.
Перевагою цієї вакцини вважають її відносно меншу ціну і більш доступні умови з транспортування і зберігання.
Раніше Інформатор повідомляв, що на наступному тижні в Україні стартує перший етап з вакцинації .
Також повідомлялося, в Україні відпрацьована логістика доставки вакцини по країні .