В Одесі зникло світло - енергетики повідомляють про масштабну аварію

Читать на русском

Без електропостачання залишились три райони

Читать на русском
В Одесі зникло світло - енергетики повідомляють про масштабну аварію
Коли відновлять електропостачання, не повідомляється

Без електропостачання залишились три райони

В Одесі три райони повністю та один частково залишились без електропостачання у ніч проти 4 лютого. Енергетики повідомили, що над одній з підстанцій НЕК Укренерго сталася масштабна аварія. 

У підприємстві повідомляють, що проблеми виникли у Суворівському, Приморському і Малиновському районах Одеси та частині Одеського району.

"Знеструмлені об’єкти критичної інфраструктури, промисловість та побутові клієнти.Енергетики НЕК Укренерго усувають аварію. Електропостачання буде відновлено після завершення робіт", - йдеться у дописі. 

 
 
 Коли саме зможуть завершити ремонт, не повідомляють.  
Як писав Інформатор раніше, Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП) 24 січня оштрафувала АТ "ДТЕК Одеські електромережі" та ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" за несправедливі відключення світла. Холдинг заявив, що оскаржить це рішення у суді.
Також ми повідомляли про те, що від листопада 2022 року понад НКРЕКП розглянула 2,5 тисячі звернень та скарг споживачів на несправедливе відключення електроенергії. 17 січня регулятор наклав штрафи на АТ "Вінницяобленерго", АТ "Чернівціобленерго" та ПрАТ "Волиньобленерго" за недотримання графіків відключень електропостачання споживачам. Крім того, на керівників згаданих підприємств вперше у практиці НКРЕКП було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу.