В Одесі завершилася рятувально-пошукова операція: люди оговтуються від шоку, загинуло 20 осіб

Читать на русском

Кількість постраждалих досі уточнюється

Читать на русском
В Одесі завершилася рятувально-пошукова операція
Кадри після удару окупантів по Одесі 15 березня

Кількість постраждалих досі уточнюється

Опівночі 16 березня в Одесі завершились пошуково-рятувальні роботи внаслідок російського удару по місту. Жертвами смертельної атаки окупантів стали два десятки осіб. Досі відбувається уточнення даних щодо кількості постраждалих.

За повідомленням речниці ОК "Південь" Наталії Гуменюк, люди оговтуються від страшного шоку. Фіксуються звернення до медиків. 

Гуменюк розповіла, що окупанти вгатили по Одесі "Іскандерами-М", однак, за її словами, у найближчі дні росіяни продовжуватимуть тероризувати український півень. Особливо зараз, коли у росії відбуваються вибори. 

За словами Гуменюк цифри щодо кількості постраждалих змінюються, їх відстежують і за повідомленнями ДСНС. Утім загальна кількість загиблих через атаку рф в Одесі становить 20 осіб

Атака на Одесу 15 березня

Внаслідок атаки окупантів на Одесу 15 березня загинуло 20 людей, 73 отримали поранення, серед яких 9 рятувальників. Один рятувальник, 29-річний Денис Колесніков, загинув під час повторного обстрілу.

Мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що серед загиблих є його колишній перший заступник Сергій Тетюхін. Кількість загиблих та постраждалих зростала протягом дня.

Рятувальники працювали на місцях атаки, але через загрозу повторних обстрілів змушені були періодично переривати роботу. Внаслідок атаки були пошкоджені житлові будинки, цивільна інфраструктура, два пожежно-рятувальних автомобілі.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Чому так часто звучить побажання про "просте жіноче щастя" і що саме воно собою представляє? Розглянемо цю тему разом з історичкою Іриною Ворожбит, яка допоможе з'ясувати, чому саме така формулювання використовується та яке значення несе це "просте жіноче щастя".

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.