“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Очікується, що новий торговий шлях дозволить їм менше залежати від санкцій
Три тисячі кілометрів до Індійського океану – підсанкційні Росія та Іран будують новий трансконтинентальний торговий маршрут. Політики сподіваються таким чином уникнути іноземних санкцій.
Про це пише Bloomberg.
Поки десятки російських та іранських суден намагаються обходити санкції, аби не витрачати мільярди доларів на доставку вантажів Каспійським морем, лідери терористичних країн задумали налагодити нові зв’язки з Азією. До того ж новий торговий коридор до Індійського океану, дозволить росії та Ірану скоротити наявні маршрути, які нині сягають тисячі кілометрів. Щоб полегшити рух товарів, обидві країни готові витратити близько 25 млрд доларів.
“Ці дві країни грають у кішки-мишки. Вони вивчать усі лазівки для перевезення заборонених продуктів та зброї”, — зазначає експерт Міжнародного інституту стратегічних досліджень Марина Шагіна.
Індія може стати вигідною країною як для реалізації планів рф, так і для Ірану. Окрім торгівлі зброєю між країнами, для нового транзитного маршруту існує низка економічних причин. Наприклад, судна, що курсують річками Дон і Волга, до всього, торгують ще й енергоносіями та сільськогосподарськими товарами. А от Іран – це третій за величиною імпортер російського зерна. А російське зерно закуповує Індія. Так перша партія в 12 млн тонн була доставлена саме через іранський транзит.
"Якщо будь-яка організація буде причетна до порушення наших санкцій щодо допомоги Росії, або будь-якої іншої сфери, в якій Іран перебуває під санкціями, вони теж будуть піддані санкціям", – каже Роберт Меллі, представник Білого дому в Ірані.
Маллі побоюється, що рішення лідерів двох країн може стати надзвичайно руйнівним. А все тому, що зусилля західних країн, які нині прагнуть заблокувати поставки іранських безпілотників та інших військових товарів, можуть бути марними.
"Ми стурбовані будь-якими зусиллями, спрямованими на те, щоб допомогти Росії уникнути санкцій". , – сказав очільник офісу координації санкційної політики США Джеймс О'Брайен.
Нагадаємо, напередодні, 19 грудня росія запустила по Україні майже 30 іранських дронів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber