Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Федеральна прокуратура розслідує цю справу з початку жовтня 2022 року
5 місяців розслідувань і поки все марно. В Німеччині й досі не можуть з'ясувати що стало причиною вибуху на газопроводі "Північний потік". Хоча трубопровід було зруйновано ще 26 вересня.
Як пише агентство Reuters, посилаючись на представників німецького уряду, результатів у справі й досі немає. Тож стверджувати, що до вибухів на газогонах причетна "проукраїнська група" підстав також нема. Такою відповіддю у ФРН заперечили, думку, яку раніше публікували журналісти The New York Times. Вони ж бо, у вівторок, 7 березня, розмістили суперечливе повідомлення без будь-яких посилань на джерела про нібито причетність до вибухів якоїсь "проукраїнської спілки".
Наприкінці вересня минулого року серія вибухів невідомого походження спричинила витоки на двох трубопроводах "Північний потік". Вибухи були настільки сильні, що їх зафіксували сейсмологи. Діри на нитках розташовані в шведській і данській економічних зонах. Хоча на момент вибухів трубопроводи не працювали, всередині залишалася велика кількість газу, який витік через отвори в море і був добре помітний на поверхні. Тоді шведські розвідники допустили, що екокатастрофа сталася через диверсію. Натомість Європейський союз і НАТО назвали екокатастрофу в Балтійському морі "навмисним актом" саботажу, а Польща та Україна звинуватили в цьому рф. У самій же росії свою причетність до аварії заперечують.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.