“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
НБУ не буде фінансувати дефіцит держбюджету в разі відсутності фінансування
Україна у 2021 році може розраховувати на два транші Міжнародного валютного фонду з огляду на більш тривалий процес переговорів.
Про це сказав глава НБУ Кирило Шевченко в інтерв'ю"Інтерфакс-Україна",передає Інформатор .
"Головним припущенням нашого макропрогнозу залишається продовження співпраці з МВФ. З огляду на більш тривалий час переговорів, ми можемо орієнтуватися на два транші", - сказав Шевченко.
Він сподівається, що парламент проголосує за всі законопроекти, необхідні для співпраці з фондом.
Також Шевченко зазначив, що навіть в разі зниження обсягів грошей від МВФ немає нічого загрозливого.
"Ці кошти можуть бути заміщені розміщенням євробондів. Ми ж з вами знаємо, що МВФ - це в першу чергу не про гроші, а про довіру до країни. Це потужний сигнал інвесторам", - додав глава НБУ.
Шевченко також наголосив, що Нацбанк не буде фінансувати дефіцит держбюджету в разі відсутності фінансування.
Нагадаємо, раніше в Мінфіні заявили, що Україна відчуває дискомфорт через відсутність кредитних траншів від МВФ.Інших джерел фінансування немає, а ці гроші вже були закладені до бюджету.
Відзначимо, раніше в МВФ заявили, що стурбовані наміром уряду знизити ціни на газ для українців. На їхню думку, це може призвести до порушення взятих в рамках Меморандуму зобов'язань. Пізніше стало відомо, що місія МВФ продовжить свою роботу в Україні після завершення обмеження ціни на газ. Таким чином надання Україні двох траншів від МВФ по 700 млн доларів перенесені на цей рік.
Також у МВФ назвали дві головні вимоги для отримання траншу Україною. Вони полягають в необхідності судової реформи та забезпечення функціонування антикорупційної інфраструктури.