Головна
Наука
Медицина
14:39, 12 Червня
Информатор UA

Интро

В Міністерстві охорони здоров'я підтвердили, що випадків холери на території України виявлено не було. На днях росія розповсюджувала фейки про випадки захворювання на території нашої країни. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін, передає Інформатор. У період з 1 червня було обстежено понад 440 хворих із гострими кишковими інфекціями, серед них 165 на предмет інфікування холерою. Також з профілактичною метою було обстежено 6 здорових людей. У жодному випадку холерних вібріонів виявлено не було, заявив Ігор Кузін. За його словами, крім обстеження людей, досліджували також проби обєктів довкілля, зокрема майже 100 проб прісної води, 9 проб морської та 80 проб стічної води. Нічого небезпечного для життя людей не виявили. Проте наразі складно отримати інформацію із тимчасово окупованих територій, зокрема з Маріуполя. Ризики поширення інфекційних захворювань там зростають. Літо це загалом сприятлива пора для поширення багатьох інфекцій, у першу чергу гострих кишкових. Тобто йдеться про дизентерію, сальмонельоз, ротавірусну інфекцію, гострі кишкові інфекції. Ці хвороби характеризуються широкою розповсюдженістю, високою частотою розвитку тяжких форм і ускладнень, виникненням у низці випадків станів, що несуть безпосередню загрозу для життя, додав Кузін. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Головне фото: Центр протидії дезінформації

В МОЗ підтвердили, що випадків холери в Україні немає

Читать на русском
В МОЗ підтвердили, що випадків холери в Україні немає

Нічого небезпечного для життя людей не виявили

В Міністерстві охорони здоров'я підтвердили, що випадків холери на території України виявлено не було. На днях росія розповсюджувала фейки про випадки захворювання на території нашої країни.

Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін, – передає Інформатор.

«У період з 1 червня було обстежено понад 440 хворих із гострими кишковими інфекціями, серед них 165 на предмет інфікування холерою. Також з профілактичною метою було обстежено 6 здорових людей. У жодному випадку холерних вібріонів виявлено не було», – заявив Ігор Кузін.

За його словами, крім обстеження людей, досліджували також проби об’єктів довкілля, зокрема майже 100 проб прісної води, 9 проб морської та 80 проб стічної води. Нічого небезпечного для життя людей не виявили.

Проте наразі складно отримати інформацію із тимчасово окупованих територій, зокрема з Маріуполя. Ризики поширення інфекційних захворювань там зростають.

«Літо – це загалом сприятлива пора для поширення багатьох інфекцій, у першу чергу гострих кишкових. Тобто йдеться про дизентерію, сальмонельоз, ротавірусну інфекцію, гострі кишкові інфекції. Ці хвороби характеризуються широкою розповсюдженістю, високою частотою розвитку тяжких форм і ускладнень, виникненням у низці випадків станів, що несуть безпосередню загрозу для життя», – додав Кузін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головне фото: Центр протидії дезінформації

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.