Головна
Україна
Події
17:01, 11 Червня
Информатор UA

Интро

росія розповсюджує інформацію про випадки захворювання на холеру в Україні. Це черговий фейк ворога, спалахів холери не зареєстрували в жодному населеному пункті нашої країни. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО. Фейк: кажуть, що буде епідемія холери! Треба купляти ліки! Правда: холера це гостре інфекційне захворювання, що розвивається при вживанні харчових продуктів або води, заражених бактерією Vibrio cholerae. Найкращим способом профілактики хвороби є вакцинація, а не ліки. Фейк: мені сусідка казала, що її чоловіка троюрідний брат захворів холерою. Правда: на сьогодні спалахів холери не зафіксовано в жодному місті чи селі. Фейк: кажуть, що вже не можна нічого мити сирою водою! Вода у водоймищах вже заражена, купатися не можна. Правда: у жодній із водоймищ України холера не знайдена. На сьогодні вся інформація, яку ви читаєте від перевірених джерел, поки що на рівні конспірології. Користуйтеся для приготування їжі бутильованою водою. Кип'ятіть воду для вживання бактерія помирає при кип'ятінні води, розповіли в Центрі дезінформації. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

росія розповсюджує фейки про «спалахи холери» в Україні

Читать на русском
росія розповсюджує фейки про «спалахи холери» в Україні

Спалахи холери не зафіксовані в жодному місті чи селі

росія розповсюджує інформацію про випадки захворювання на холеру в Україні. Це – черговий фейк ворога, спалахів холери не зареєстрували в жодному населеному пункті нашої країни.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО.

Фейк: кажуть, що буде епідемія холери! Треба купляти ліки!

Правда: холера – це гостре інфекційне захворювання, що розвивається при вживанні харчових продуктів або води, заражених бактерією Vibrio cholerae. Найкращим способом профілактики хвороби є вакцинація, а не ліки.

Фейк: мені сусідка казала, що її чоловіка троюрідний брат захворів холерою.

Правда: на сьогодні спалахів холери не зафіксовано в жодному місті чи селі.

Фейк: кажуть, що вже не можна нічого мити сирою водою! Вода у водоймищах вже заражена, купатися не можна.

Правда: у жодній із водоймищ України холера не знайдена. На сьогодні вся інформація, яку ви читаєте «від перевірених джерел», поки що на рівні конспірології.

«Користуйтеся для приготування їжі бутильованою водою. Кип'ятіть воду для вживання – бактерія помирає при кип'ятінні води», – розповіли в Центрі дезінформації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.