Сингл “Не питай мене” - це момент, коли артист дорослішає, відкидає звичне і зриває всі шаблони. Він не боїться ризикувати, бути голосним, живим, справжнім. Більше емоцій. Більше драйву. Такого YAKTAK ще ніхто не бачив.
Шоумени Анатолій Анатоліч, Андрій Бєдняков, Єфим Константиновський, Антон Тимошенко, співак Alekseev одними з перших прокоментували програш національної збірної з футболу
Напередодні збірна України з футболу стартувала на чемпіонаті Євро-2024, який проходить в Німеччині. У першій грі наші спортсмени програли збірній Румунії з рахунком 3:0. Для багатьох українських вболівальників це стало справжньою несподіванкою. У соцмережах чимало хейту в бік футболістів.
Розчаровані і деякі представники українського шоу-бізнесу. Вони по-різному відреагували на поразку збірної на довгоочікуваному турнірі. Інформатор-Україна зібрав підбірку реакцій зірок на першу гру наших футболістів.
Шоумен Андрій Бєдняков – відданий шанувальник ФК "Шахтар" та національної збірної з футболу. Тому не дивно, що він емоційно відреагував на поразку України в грі проти Румунії. Втім винити гравців збірної не став.
"Стратити не можна помилувати. Вічне питання. Я хочу підтримати збірну. Без поразок не буває перемог (та ти вже заї**в цими голослівними фразами говорити). Я стільки разів помилявся. Стільки падав. Стільки бився. Всі ми помиляємось і програємо (ой бл*. Філософ). Не буває тих, хто не програє і не робить помилок (відписка). Важливо як ти на них реагуєш. Мені теж не подобається, коли програють. Але бути справжнім вболівальникам це не тоді, коли вони тільки виграють. А й тоді, коли їм потрібна підтримка. Я знаю як це, коли тобі складно і потрібно плече. Трішки дали штангу. Головне – зробити висновки. А там є кому робити. Не вбивай, підтримай", – написав Бєдняков.
Емоційне відео записав шоумен Анатолій Анатоліч. Багато років він грає у "Маестро" (футбольна команда знаменитостей). Матч між Україною та Румунією дивився в машині. А коли приїхав додому не втримався, та звернувся до земляків.
"Зрозуміло поганий матч, ну так сталося. Дуже невдало, найгірший матч в історії нашої збірної, певно що. Найбільший провал. Мені просто цікаво, невже хтось думає, що хтось з наших футболістів грав не на повну силу? Що, беріг сили, чи що, пив вчора в барі? Ви у своєму розумі? Ну так сталося, дійсно поганий матч. Але знову наші починають своїх же ср*ти. Коли вийшли на Євро – молодці. А тут програли - одразу потрібно своїх же з’їдати. Вам не соромно взагалі? Всі, хто зараз буде обсирати нашу збірну – просто йдуть нах*р".
Телеведучий Єфим Константиновський запропонував челендж в підтримку збірної України - #своярумунія. Його суть – розказати про свою невдачу, яку пережили, рухалися далі і досягли успіху. Так, наприклад, 10 років тому шоумен з друзями пішов на шоу "Розсміши коміка". І там, за його словами, був типовий іспанський сором. Після виступу не хотілось більше нічого і ніколи. Єфим максимально боявся ефіру, але відчув підтримку близьких і добився мети працювати на телебаченні.
"Якщо ви когось любите, то треба підтримувати завжди. Я люблю збірну України. Це найкращі футболісти країни, які щоразу віддають останні сили, щоб у народу України та усіх вболівальників був привід для радості. Тим паче зараз. Я вчора засмутився. Але я буду вірити в наших до останньої секунди останнього матчу. Бо в кожного була #своярумунія", – зазначив Константиновський.
Втім деякі знаменитості вирішили рятуватися гумором. Співак ALEKSEEV вийшов на футбольне поля наступного дня після програшу збірної України та заявив: він розуміє, чому був такий результат. Артист зазначив, що багато ключових гравців залишились в Києві. Та показав своїх приятелів, з якими грає у футбол. Артист пожартував, що скоро вони приєднаються до основної команди і треба продовжувати вірити.
З гумором до поразки України поставився стендапер Антон Тимошенко. Він провів паралель з проблемами під час трансляції на Megogo, а також самітом миру, який пройшов напередодні у Швейцарії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.