Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
Оголосили «жовтий» рівень небезпеки
В Івано-Франківській області очікується підвищення рівня води в річках. Вода підніметься на 0,2-1,0 метрів.
Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій, - передає Інформатор .
«19 березня на річках басейну Дністра у Івано-Франківській області очікується підйом рівнів води на 0,2-1,0 метрів, без негативних наслідків.
На річці Ворона біля міста Тисмениця (Івано-Франківська область) буде вихід води на заплаву (рівень небезпеки «жовтий») », - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, сьогодні в Україні на більшості територій буде волого.Очікуються опади у вигляді дощу або дощу зі снігом. Крім того, в Карпатах зберігається сніголавинна небезпека .
Також Інформатор писав, що в Україні з'являться радари і датчики для прогнозів надзвичайних погодних умов і катастроф .