RU
Головна
Світ
12:25, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

Національний інститут охорони здоров'я Італії (ISS) схвалив вакцинацію від коронавірусу для вагітних. Отримати щеплення вони можуть на другому або третьому триместрі вагітності. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Guardian. Рішення пов'язане зі зростаючими доказами безпеки вакцин під час вагітності як для плоду, так і для матері. "Жінки, які бажають пройти вакцинацію в першому триместрі вагітності, мають оцінити ризики й переваги разом із лікарем", - йдеться в повідомленні, де наводяться дані про те, що висока температура, яка є однією з можливих реакцій на вакцину, може викликати підвищений ризик вроджених вад розвитку. Жінки, які годують груддю, можуть спокійно вакцинуватися, заявили в інституті, додавши, що немовлята можуть безпечно вбирати антитіла через молоко. Нагадаємо, у Німеччині від COVID-19 повністю вакцинували понад 60% населення. Крім того, в Австралії планують почати COVID-вакцинацію дітей від 5 років. Також Інформатор писав, якими вакцинами від коронавірусу можна робити щеплення вагітним. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Італії схвалили COVID-вакцинацію вагітних

Читать на русском
В Італії схвалили COVID-вакцинацію вагітних

Щеплення вони можуть отримати на другому або третьому триместрі вагітності

Національний інститут охорони здоров'я Італії (ISS) схвалив вакцинацію від коронавірусу для вагітних. Отримати щеплення вони можуть на другому або третьому триместрі вагітності.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Guardian.

Рішення пов'язане зі зростаючими доказами безпеки вакцин під час вагітності як для плоду, так і для матері.

"Жінки, які бажають пройти вакцинацію в першому триместрі вагітності, мають оцінити ризики й переваги разом із лікарем", - йдеться в повідомленні, де наводяться дані про те, що висока температура, яка є однією з можливих реакцій на вакцину, може викликати підвищений ризик вроджених вад розвитку.

Жінки, які годують груддю, можуть спокійно вакцинуватися, заявили в інституті, додавши, що немовлята можуть безпечно вбирати антитіла через молоко.

Нагадаємо, у Німеччині від COVID-19 повністю вакцинували понад 60% населення. Крім того, в Австралії планують почати COVID-вакцинацію дітей від 5 років.

Також Інформатор писав, якими вакцинами від коронавірусу можна робити щеплення вагітним.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.