RU
Головна
Світ
21:33, 14 Січня
Информатор UA

Интро

В Італії для поліції придбали рожеві маски. Поліцейські відмовилися носити їх і через профспілку поскаржилися голові поліції. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Eurointegration.com.ua. У шістьох містах підрозділи поліції отримали маски FFP2 із офісу італійського комісара з надзвичайних ситуацій COVID-19. Маски отримали поліцейські підрозділи Болонії, Павії, Варезі, Феррари, Венеції та Сіракуз. Відомо також, що такі самі маски отримали вчителі у школах та місцеві медики. Коли поліцейські відчинили коробки, вони побачили маски рожевого кольору. Ті здалися правоохоронцям "непридатними", про що вони через голову профспілки поспішили письмово повідомити начальника поліції Ламберто Джанніні. У листі йдеться про подив, який викликали рожеві маски у поліцейських, а також про те, що такий вибір кольору виглядає вкрай ексцентрично і здатний поставити під сумнів імідж поліції. "Ми просимо вас вжити негайних заходів для забезпечення того, щоб поліція виконувала свої обов'язки в масках такого кольору (білого, синього чи чорного), який відповідає уніформі поліції", - йдеться у листі. Раніше Інформатор повідомляв, що дослідження показало, кислота конопель не дає людині заразитися коронавірусом. Також ми писали, що у ВООЗ вважають, що вагітних жінок слід долучати до випробувань нових COVID-вакцин. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В Італії поліцейські відмовилися носити маски рожевого кольору, які для них закупили

Читать на русском
В Італії поліцейські відмовилися носити маски рожевого кольору, які для них закупили

Поліцейські поскаржилися керівництву та попросили змінити рожеві маски на чорні, сині чи білі

В Італії для поліції придбали рожеві маски. Поліцейські відмовилися носити їх і через профспілку поскаржилися голові поліції. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Eurointegration.com.ua.

У шістьох містах підрозділи поліції отримали маски FFP2 із офісу італійського комісара з надзвичайних ситуацій COVID-19. Маски отримали поліцейські підрозділи Болонії, Павії, Варезі, Феррари, Венеції та Сіракуз. Відомо також, що такі самі маски отримали вчителі у школах та місцеві медики. 

Коли поліцейські відчинили коробки, вони побачили маски рожевого кольору. Ті здалися правоохоронцям "непридатними", про що вони через голову профспілки поспішили письмово повідомити начальника поліції Ламберто Джанніні.

У листі йдеться про подив, який викликали рожеві маски у поліцейських, а також про те, що такий вибір кольору виглядає вкрай ексцентрично і здатний поставити під сумнів імідж поліції. 

"Ми просимо вас вжити негайних заходів для забезпечення того, щоб поліція виконувала свої обов'язки в масках такого кольору (білого, синього чи чорного), який відповідає уніформі поліції", - йдеться у листі.

Раніше Інформатор повідомляв, що дослідження показало, кислота конопель не дає людині заразитися коронавірусом.

Також ми писали, що у ВООЗ вважають, що вагітних жінок слід долучати до випробувань нових COVID-вакцин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.