«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Документ захищає домашніх улюбленців від знущань чи відмови від тварини
В Іспанії домашніх улюбленців офіційно визнали членами сім'ї. Тепер вони будуть мати ідентифікаційний документ.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Niezalezna. .
Власник зобов'язаний зареєструвати кожну тварину за допомогою системи ідентифікації. Поки що невідомо, чи це буде паперовий чи цифровий документ. Швидше за все, це будуть електронні паспорти, що містять QR-код, завдяки якому служби безпеки отримають доступ до всієї історії тварини.
Так, у кожної домашньої тварини буде своя ідентифікаційна картка, яку внесуть до національної бази даних. У документі мають бути зазначені ім'я тварини, ветеринарна інформація, включаючи дані про вакцинацію, а також ім'я власника або відповідальної особи.
Юридично домашні тварини відтепер прописуватимуться як розумні істоти, а не об'єкти.
Впровадження нового закону також дозволяє регулювати опіку над домашніми тваринами у разі розлучення. Тепер під час розлучень суд, як і з дітьми, вирішуватиме, кому краще дбати про улюбленця.
Згідно зі статистичними даними, в Іспанії щороку розлучаються в середньому близько 100 тисяч пар, 30 тисяч з яких мають домашніх тварин. Новий закон дозволяє офіційно узгодити опіку над вихованцями, а також витрати на їх утримання. Котик або собачка дістанеться тому, у кого краща фінансова спроможність.
У грудні 2021 року Міністерство юстиції заявило, що судовий орган у разі розлучення офіційно доручає одному або обом з подружжя піклуватися про свійських тварин.
"Паспорт" для собак і кішок запровадили відповідно до закону про захист та права тварин. Мета закону – створення національного реєстру домашніх тварин, який також сприятиме покаранню тих, хто жорстоко з ними поводиться.
Власники домашніх тварин із радістю сприйняли нововведення.
Раніше Інформатор розповідав, чому коти мурчать та топчуть .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .