Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
«На все те в житті, що не можу описати словами, я реагую піснями. «Ізюм» та «Усі в мені» — рефлексія на особисте знайомство зі злом, якого раніше не знала, і добром, яке йому протидіє. Пісню «Усі в мені» написала, коли почала втрачати героїв, яких встигла полюбити, і серце стало домом для їхнього безсмертя».
Документ захищає домашніх улюбленців від знущань чи відмови від тварини
В Іспанії домашніх улюбленців офіційно визнали членами сім'ї. Тепер вони будуть мати ідентифікаційний документ.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Niezalezna. .
Власник зобов'язаний зареєструвати кожну тварину за допомогою системи ідентифікації. Поки що невідомо, чи це буде паперовий чи цифровий документ. Швидше за все, це будуть електронні паспорти, що містять QR-код, завдяки якому служби безпеки отримають доступ до всієї історії тварини.
Так, у кожної домашньої тварини буде своя ідентифікаційна картка, яку внесуть до національної бази даних. У документі мають бути зазначені ім'я тварини, ветеринарна інформація, включаючи дані про вакцинацію, а також ім'я власника або відповідальної особи.
Юридично домашні тварини відтепер прописуватимуться як розумні істоти, а не об'єкти.
Впровадження нового закону також дозволяє регулювати опіку над домашніми тваринами у разі розлучення. Тепер під час розлучень суд, як і з дітьми, вирішуватиме, кому краще дбати про улюбленця.
Згідно зі статистичними даними, в Іспанії щороку розлучаються в середньому близько 100 тисяч пар, 30 тисяч з яких мають домашніх тварин. Новий закон дозволяє офіційно узгодити опіку над вихованцями, а також витрати на їх утримання. Котик або собачка дістанеться тому, у кого краща фінансова спроможність.
У грудні 2021 року Міністерство юстиції заявило, що судовий орган у разі розлучення офіційно доручає одному або обом з подружжя піклуватися про свійських тварин.
"Паспорт" для собак і кішок запровадили відповідно до закону про захист та права тварин. Мета закону – створення національного реєстру домашніх тварин, який також сприятиме покаранню тих, хто жорстоко з ними поводиться.
Власники домашніх тварин із радістю сприйняли нововведення.
Раніше Інформатор розповідав, чому коти мурчать та топчуть .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .