«Гості» — це пісня про усіх нас, про господарів та господинь, про гостей, яких так приємно чекати. Про тих, хто заходить ненадовго, і тих, хто залишається. Дякуємо усім вам, що надсилали свої відео: танцювали, співали, ділилися своїм життям під цю пісню.
Крім Apple, Мінреінтеграції хочуть переговорити з Microsoft Corporation, щоб оновити їхню клавіатуру
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій проводить переговори з українським офісом Apple. Вони хочуть додати кримськотатарську мову на основі латинської графіки до списку клавіатур iOS за замовчанням.
Про це у відповіді на запит Мінреінтеграції розповіли "Укрінформу", - повідомляє Інформатор.
Все для того, щоб розвивати та популяризувати кримськотатарську мову, серед іншого і на цифрових платформах. Крім переговорів з Apple, вони також планують поспілкуватися з Microsoft Corporation, щоб актуалізувати нинішню клавіатуру відповідно до затвердженим урядом України алфавітом кримськотатарської мови на основі латинської графіки.
Раніше ми писали про те, що мерію Києва підсвітили кримськотатарським орнаментом Орьнек. До речі, його офіційно внесли у всесвітню культурну спадщину ЮНЕСКО.
Також повідомляли, що в Україні схвалили концепцію розвитку кримськотатарської мови. Це забезпечить додаткові передумови для деокупації Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.