Головна
Україна
Події
13:40, 2 Липня
Информатор UA

Интро

В тимчасово окупованій Чаплинці Херсонської області посилюється тиск на місцевих мешканців з боку окупантів. З 29 червня в селищі рашисти проводять обшук всіх приватних гаражів. Про це свідчать дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає Інформатор. Так, в разі відсутності власників, ворота гаража виламують за допомогою бронемашин . Обшуки проводять дуже детально аж до перекопування ґрунту в підвалах у пошуку тайників. Крім того, в приміщенні колишньої комунальної аптеки окупанти організували роботу власного приватного аптечного пункту. Ліки завозять з окупованого Криму. Наглядати за роботою поставили свою людину, яка контролює та забирає готівку в кінці робочого дня. Також в населеному пункті розпочались жнива. Весь врожай вивозиться зерновозами в напрямку Криму. Одночасно рашисти вивозять решту зерна торішнього врожаю. Нагадаємо, вМаріуполі через спротив жителів окупанти проводять перевірки та фільтрації. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Херсонській області в окупованій Чаплинці рашисти проводять масові обшуки

Читать на русском
В Херсонській області в окупованій Чаплинці рашисти проводять масові обшуки

Окупанти навіть перекопують ґрунт в підвалах

В тимчасово окупованій Чаплинці Херсонської області посилюється тиск на місцевих мешканців з боку окупантів. З 29 червня в селищі рашисти проводять обшук всіх приватних гаражів.

Про це свідчать дані Головного управління розвідки Міністерства оборони України, – передає Інформатор.

Так, в разі відсутності власників, ворота гаража виламують за допомогою бронемашин «Тигр». Обшуки проводять дуже детально – аж до перекопування ґрунту в підвалах у пошуку тайників.

Крім того, в приміщенні колишньої комунальної аптеки окупанти організували роботу власного приватного аптечного пункту. Ліки завозять з окупованого Криму. Наглядати за роботою поставили «свою людину», яка контролює та забирає готівку в кінці робочого дня.

Також в населеному пункті розпочались жнива. Весь врожай вивозиться зерновозами в напрямку Криму. Одночасно рашисти вивозять решту зерна торішнього врожаю.

Нагадаємо, в Маріуполі через спротив жителів окупанти проводять перевірки та фільтрації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.