У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Додаток доступний українською та англійською мовами
На Алеї художників у столиці презентували інтерактивну виставку “CHRNBL 35”.
Про це повідомляє Інформатор з місця подій.
Поряд з картинами місцевих художників розмістили світлини та інформацію, щоб розвіяти міфи та по-сучасному розповісти про те, що відбувається в Чорнобилі зараз. Організатори пояснюють: виставка в одному з найбільших туристичних точок Києва — це перший крок до пізнання зони відчуження. Кожна світлина супроводжується qr-кодом за яким можна звантажити додаток CHRNBL на будь-який смартфон.
Валерій Коршунов, автор проєкту “Артефакт” розповідає, що чорнобильська зона жива і змінюється по-своєму:
“Чорнобильська зона точно не мертва, там багато чого є, там постійно відбуваються проєкти та наукові роботи, працює кілька тисяч людей, вони обслуговують ЧАЕС і зону відчуження. Там живе багато тварин і вони продовжують повертатись. Звісно ж там є туризм, що намагається висвітлити всю цю історію з катастрофою”.
Унікальна виставка на основі мобільного додатку CHRNBL вже має успіх у понад 11 країнах, де представлена у рамках міжнародного форуму Чорнобиля. Тепер українці зможуть відвідати її безкоштовно серед головного туристичного маршруту столиці. Для цього потрібно лише встановити мобільний додаток CHRNBL та просканувати розміщені на Алеї художників плакати.
Завдяки AR-технології карток, які оживають, 3D-моделей та порталів 360, користувачі зможуть віртуально прогулятись Чорнобилем та подивитись на його сучасний стан. Віртуальні копії реальних об'єктів – як то Колесо Огляду, ДУГА, Басейн "Лазурний", Готель "Полісся", експонати Національного Музею Чорнобиль — оживають на постерах, завдяки мобільному додатку CHRNBL.
Крім віртуальної реальності, в додатку можна дізнатись про найпопулярніші локації зони відчуження, переглянути карту радіаційного забруднення. І завдяки мультимедійним матеріалам пройти за хронологією катастрофи.
Виставка та додаток — це спроба правдиво розповісти про аварію на ЧАЕС, показати сучасний вигляд Чорнобиля та звісно розвивати офлайн-туризм.
Звантажити додаток можна тут.
Раніше Інформатор повідомляв про смерть ексдиректора ЧАЕС, детально про це читайте тут. Крім того, у зоні відчуження відкрили склад ядерних відходів на День Незалежності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.