Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Міністр оборони України розповість колегам про ситуацію в країні. Сторони обговорять подальшу підтримку держави на тлі великої війни
У Брюсселі 15 лютого проходить засідання Ради Україна-НАТО. У ньому візьмуть участь міністри оборони країн Альянсу. Водночас глава Міноборони України Рустем Умєров виступить перед колегами по відеозвʼязку.
Міністр має поінформувати учасників заходу про поточну ситуацію в Україні. Також сторони обговорюватимуть подальшу підтримку нашої держави та наближення її до членства в НАТО. Про це у четвер повідомляє "Інтерфакс-Україна"
"Ласкаво просимо на засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Й особливе вітання міністру Умєрову, який приєднується до нас за допомогою відеоконференції. Приємно бачити вас на екрані", - сказав генсек НАТО Єнс Столтенберг, відкриваючи засідання.
За словами очільника Альянсу, в лютому виповниться вже два роки від початку великої війни росії проти України. Завдяки хоробрості та рішучості ЗСУ, а також підтримці партнерів України залишається незалежною, суверенною державою, наголосив Столтенберг.
"Сьогодні міністр Умєров поінформує нас про ситуацію на місцях в Україні. Ми також обговоримо надання подальшої підтримки та як ще більше наблизити Україну до членства в НАТО", - додав генсек.
Крім цього Столтенберг розповів, що західні партнери планують передати Україні мільйон дронів у 2024 році. Також 20 союзникі по НАТО погодились створити коаліцію з розмінування української території. За словами Столтенберга. серед домовленостей є і створення в Польщі тренувального центру для ЗСУ.
У залі засідань від України присутня лише посол при НАТО Наталя Галібаренко, пише "Європейська правда". Напередодні представники України також віртуально брали участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України - так званий формат "Рамштайн". В ньому вперше взяв участь новий головком ЗСУ Олександр Сирський.
15 лютого Офіс президента повідомив, що глава держави Володимир Зеленський планує взяти участь у Мюнхенській безпековій конференції в суботу. Зеленський виступить на заході та зустрінеться з іншими лідерами, зокрема з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс.
А в пʼятницю президент України завітає до Франції та Німеччини для зустрічі з лідерами держав - президентом Еммануелем Макроном та канцлером Олафом Шольцом. Сторони підпишуть угоди про гарантії безпеки для України.
Нагадаємо: Чому безпілотники - це майбутнє? Як можна розібрати найбільшу армію у світі на молекули за умови високопрофесійного особового складу, мінімальної кількості артилерії та використання безпілотників? На ці запитання відповість Ярослав Олійник.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.