Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Адміністрація Байдена заявляє, що підтримка Києва входить у національні інтереси США
Штати мають достатньо ресурсів, щоб одночасно підтримувати й Україну, й Ізраїль. Таку офіційну заяву зробив радник із національної безпеки США Джейк Салліван під час брифінгу в Білому Домі, який відбувся 10 жовтня. Його слова стали реакцією на запитання журналістів щодо того, як зміниться ситуація з підтримкою України після наростання бойових дій на Близькому Сході.
Саллівані повідомив, що адміністрація Джо Байдена готує на затвердження Конгресу документи щодо збільшення допомоги Україні та Ізраїлю, повідомляє видання «Голос Америки». Він не роз’яснив ситуацію щодо того, чи спробують просунути допомогу пакетним голосуванням, водночас і Києву, і Тель-Авіву.
«Ми рішуче відкидаємо думку про те, що Сполучені Штати Америки не можуть одночасно підтримувати волелюбний народ України й підтримувати державу Ізраїль… Ми віримо, що в нас є ресурси, інструменти та потенціал, щоб ефективно це робити», — сказав він.
Салліван нагадав журналістам, що підтримка України в інтересах США, адже знижує ризики розгортання прямого зіткнення з росією, як це могло б статися, якби москва перемогла. На думку радника, рф може поширити свою агресію на інші країни в Європі, зокрема і членів НАТО.
Ухвалюючи тимчасовий бюджет на наступні 45 днів, Конгрес виключив із розгляду питання фінансування Києва. Таке рішення стало результатом політичної боротьби між республіканцями та демократами на тлі наближення виборів президента США. До розгляду питання мали повернутися пізніше.
Події в Ізраїлі підсилили страхи щодо того, що Україна може залишитися без допомоги Вашингтону, який віддаватиме пріоритети в підтримці свого найбільшого союзника поза НАТО. ЄС буде важко покрити видатки на допомогу Києву самому. Пентагон заявив про потребу затвердити додаткове фінансування для того, щоби США могли одночасно надавати необхідну військову допомогу Ізраїлю та Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.