Зйомки кліпу відбулися на Київському морі, що символічно підкреслює тематику пісні. У відео також використані ексклюзивні кадри з великого сольного концерту CHEEVа, який 23 березня відбувся у Жовтневому палаці. Емоційна міць живого виступу переплітається з ліричною атмосферою треку.
Загалом на фронті протягом останньої доби відбулося 95 бойових зіткнень
Українській бійці на фронті продовжують стримувати ворога на всіх напрямках, а на ранок суботи, 9 грудня, на лівому березі Херсонської області воїни не лише утримують зайняті раніше позиції, але й завдають вогневого ураження по тилах росіян. Загалом за минулу добу на фронті відбулося 95 бойових зіткнень з ворогом. Росіяни порушують закони та звичаї війни, обстрілюючи не лише військових, але й цивільне насіння з РСЗВ, авіаційними та крилатими ракетами. Так, за добу ворог 28 разів бив з ракетних систем, 27 разів наносив авіаудари на 59 разів гатив з реактивних систем залпового вогню.
Детальніше про ситуацію на фронті відзвітував Генштаб ЗСУ. Там підкреслили, що саме Авдіївський напрямок продовжує залишатися однією із найгарячіших ділянок війни.
На 9 грудня бійці ЗСУ стримують росіян на всіх ділянках фронту. Ворог не кидає спроб штурмувати позиції ЗСУ, особливо під Авдіївкою, а українські воїни мужньо відбивають атаки росіян. Загалом обстановка виглядає тким чином:
До району військових операції перекидаються додаткові підрозділи. Російські війська, у свою чергу, стверджують, що 18 листопада ЗСУ знищили їхні позиції поблизу населених пунктів Пойма, Піщанівка та Кринки.
Водночас ситуація поблизу Авдіївки в Донецькій області ускладнилася. Там тривають запеклі бої за контроль над коксохімічним заводом та промзоною, що розташовані в передмісті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.