"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Юрій Бутусов показав відео, на якому українські військові "відпрацювали" по посадці, у якій засів ворог
Журналіст Юрій Бутусов показав відео, на якому бійці 47-ї ОМБр обстрілюють позицію російських військових. Ураження ворога сталось на Авдіївському напрямку. Українські військові "поливали вогнем" ворога з автоматичної 25-міліметрової гармати.
Відео він виклав у телеграм-каналі. Зазначається, що українські військові стріляли по посадці, у якій знаходились російські загарбники з великої відстані.
"Видовищні архівні кадри роботи БМП М2 "Bradley" 47-ї ОМБр по позиціях противника на Авдіївському напрямку. Американська бронемашина обробляє посадку з ворогом вогнем з автоматичної 25-міліметрової гармати з солідної відстані", - написав Бутусов.
Telegram oembed: https://t.me/ButusovPlus/6671
На відео можна побачити, як наші військові гатять американською одноствольною автоматичною гарматою калібру 25 мм M242 "Бушмайстер". Вона здатна здійснювати 200 пострілів на хвилину. Її дальність сягає 3000 метрів. Це одна з найуспішніших автоматичних гармат в своїй категорії. Вона призначена для того, аби ефективно знищувати легкоброньовану техніку, чи повітряні цілі, які летять на низькій висоті та на малих швидкостях. Гармата гарно відпрацьовує завдання з пригнічення противника, особливо, якщо він розташований на відкритій місцевості, чи який перебуває в укриттях та населених пунктах.
Юрій Бутусов нещодавно повідомляв, що у Херсонській області бійці Нацгвардії змогли знищити пускову установку російського зенітного комплексу С-350 "Вітязь". Вони це зробили за допомогою FPV-дронів. На відео, яке виклав журналіст, можна побачити, що український безпілотник летить у ціль та влучає у неї.
"Бійці Нацгвардії України знищили пускову російського зенітного комплексу С-350 "Вітязь" у Херсонській області. Це - одна з найдорожчих на сьогоднішній день ворожих цілей, впольованих українськими FPV-дронами", - розповів Бутусов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.