Співчуття немає: у Маріуполі на вибухівці підірвалися російські енергетики - Андрющенко

Читать на русском

Російські орки "денацифікували" самі ж себе.

Читать на русском
Співчуття немає: у Маріуполі на вибухівці підірвалися російські енергетики - Андрющенко

Російські орки "денацифікували" самі ж себе.

У Маріуполі окупанти допомагають ЗСУ пришвидшити звільнення тимчасово окупованих міст. Там російська вибухівка вбила російських енергетиків. У підсумку, один росіянин загинув на місці, інший - у тяжкому стані.

Про смерть "цивільних окупантів" повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він зазначив, що постраждалих було двоє. Один не вижив. За життя іншого ще борються. 

"В Маріуполі сьогодні російські енергетики підірвались на російської міні чи то снаряді. Один загинув одразу, другий важкий. Новина, яка не викликає ніякого співчуття. Але знову в Маріуполі російська вибухівка вбила росіян", - написав Андющенко.

Також раніше Андрющенко повідомляв, що російські загарбники без попередження взялися до демонтажу житлового будинку у тимчасово захопленому Маріуполі. 

"Відповідно до списків, оприлюднених окупаційною владою Донецької області та Маріуполя, будинок по Купріна, 3 не віднесено до тих, що мають бути демонтовані Але вже від сьогодні раптово та несподівано розпочато руйнування", - йдеться у повідомленні.

За словами радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, мешканці будинку не мали змоги заздалегідь хоча б щось забрати з дому.  

Раніше, Інформатор писав, про Маріуполь після псевдореферендуму: як змінилася ситуація у місті, а також про фейки які ширяться містом після "референдуму". 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.