Головна
Світ
06:51, 30 Травня
Информатор UA

Интро

Метою хакерів став не лише путін, якому вони офіційно оголосили війну, а й усі його поплічники. Міжнародне об'єднання хакерів Anonymous повідомили про свій новий удар. На цей раз мішенню стали не ресурси рашистської федерації, а її найближчої країни-помічниці білорусі. Схоже, дарма сподівалися, що покарання за допомогу окупантам обійде їхньою стороною. Anonymous заявили, що зламали урядові сайти білорусі. Причиною цього стала причетність країни до вторгнення в Україну. JUST IN: Massive attack carried by #Anonymous against the Belarusian government for their complicity in the #Ukraine️ invasion. All their biggest government websites are #Offline. #OpRussia #OpBelarus #FreeUkraine pic.twitter.com/b358jRwPu2 Anonymous TV 🇺🇦 (@YourAnonTV) May 29, 2022 Масована атака Anonymous проти білоруського уряду за причетність до вторгнення в Україну. Усі їхні найбільші урядові вебсайти офлайн, йдеться у повідомленні. Anonymous це об'єднання хакерів та кіберфахівців з усього світу. Згідно з їхніми заявами, вони борються з урядами країн, політичними структурами та елітами, які недобросовісно виконують свій обов'язок та наживаються на людях, також контролюючи їх. Після початку повномасштабного вторгнення рашистів на українську землю хакери оголосили війну путіну та його російським лялькам. Під їхнім прицілом виявилися урядові сайти, банки та ресурси пропаганди росії. Нагадаємо, що жителі Краматорська через обстріл залишилися без світла. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Урядові сайти білорусі стали мішенню хакерів Anonymous

Читать на русском
Урядові сайти білорусі стали мішенню хакерів Anonymous

Відома хакерська група продовжує кібервійну

Метою хакерів став не лише путін, якому вони офіційно оголосили війну, а й усі його поплічники. 

Міжнародне об'єднання хакерів Anonymous повідомили про свій новий удар. На цей раз мішенню стали не ресурси рашистської федерації, а її найближчої країни-помічниці – білорусі. Схоже, дарма сподівалися, що покарання за допомогу окупантам обійде їхньою стороною. 

Anonymous заявили, що зламали урядові сайти білорусі. Причиною цього стала причетність країни до вторгнення в Україну. 

 

«Масована атака Anonymous проти білоруського уряду за причетність до вторгнення в Україну. Усі їхні найбільші урядові вебсайти – офлайн», – йдеться у повідомленні. 

Anonymous – це об'єднання хакерів та кіберфахівців з усього світу. Згідно з їхніми заявами, вони борються з урядами країн, політичними структурами та елітами, які недобросовісно виконують свій обов'язок та наживаються на людях, також контролюючи їх. Після початку повномасштабного вторгнення рашистів на українську землю хакери оголосили війну путіну та його російським лялькам. Під їхнім прицілом виявилися урядові сайти, банки та ресурси пропаганди росії. 

Нагадаємо, що жителі Краматорська через обстріл залишилися без світла.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.