«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Рішення прийняли 2 вересня
Кабінет міністрів прийняв постанову щодо регламенту уряду, яка дозволяє проведення онлайн-засідань. Це пов'язано з епідемією коронавірусу в Україні.
Відповідне рішення прийняли на засіданні уряду 2 вересня, - передає Інформатор .
Міністр Кабміну Олег Немчінов повідомив, що уряд вже передбачив можливість брати участь в засіданнях дистанційно.
«Тепер ми розширюємо цю норму регламенту, що дозволить нам взагалі проводити засідання в онлайні, а також перевести в такий режим роботи урядові комітети,які є постійно діючими органами для узгодження проектів нормативно-правових документів, які виносяться на засідання уряду», - зазначив він .
Немчинов додав, що регламент доповнено нормою про можливість проведення онлайн-засідань.
«З метою реалізації зазначеної регламентної норми виникла необхідність врегулювати процедурні питання, пов'язані з організацією проведення таких засідань», - повідомив він.
Відзначимо, 13 березня, під час першого етапу карантину, уряд дозволив міністрам дистанційно брати участь в засіданні Кабміну.
Нагадаємо, раніше лідер «Батьківщини» та народний депутат Юлія Тимошенко вперше прокоментувала своє самопочуття після того, як заразилася на коронавірус .