«Лілеї» — це про той стан, коли ти закоханий і світ стає легшим. Ніжна лірика, чіпляючий приспів і качовий біт, який одразу змушує рухатись у ритмі. Це трек, що легко заходить з першого прослуховування і залишається в голові надовго — той самий вайб, який хочеться ставити на repeat.
З метою навчання можуть в'їхати тільки студенти вишів
Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку винятків для іноземців, яким не заборонено в'їзд до України.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу МВС .
«Особи, які є одним з подружжя, батьками, дітьми, бабусею або дідом громадянина України, підпадають під виняток про заборону в'їзду. Дитиною вважається особа до досягнення повноліття», - йдеться у повідомленні.
Скасовується норма, що передбачає можливість в'їзду до України іноземців, які перетинають територію нашої держави транзитом. Приїхати з метою навчання можна тільки тим, хто здобуває освіту в вищих навчальних закладах.
Нагадаємо, Кабінет міністрів до 28 вересня закрив кордони для іноземних громадян.
Крім того, в Україні достроково набрала чинності заборона на в'їзд іноземців: кому дозволено перетинати кордон.