«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
Це про той момент після розставання, коли емоції обрушуються хвилями: спочатку любов, потім гнів, розчарування і, нарешті, ріжуча правда. Вас зрадили. Ви віддали своє серце не тій людині.
Це станеться у зв'язку з віднесенням області до "жовтої зоні"
"Укрзалізниця" відновить продаж квитків до Івано-Франковскої області. Це пов'язано з її переходом з "червоної зони" до "жовтої" опівночі 10 квітня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу національного перевізника.
Висадка / посадка пасажирів на станціях Івано-Франківської області також буде дозволена.
Не будуть поки обмежувати і курсування поїздів, а також висадку / посадку в Харківській області. Регіон за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій потрапив до "червоної зони".
Протягом тижня разом з Мінінфраструктури та МОЗ перевізник надасть пропозиції щодо перевезень в регіоні. Про запровадження обмежень і їх характер УЗ повідомить додатково.
У "червоній зоні" для поїздів далекого прямування все ще залишаються Чернівецька, Житомирська та Закарпатська області.
Раніше Інформатор повідомляв, що Івано-Франківська область виходить з "червоної зони".
Також повідомлялося, влада Миколаєва просить послабити обмеження "червоної зони" карантину.